Sixtol LEVEL SYSTEM T-HOLD 3 мм, 500 шт. Sixtol LEVEL SYSTEM T-HOLD 3 мм, 500 шт.
Набір високоякісних вирівнюючих кліпс LEVEL SYSTEM T-HOLD для вирівнювання плитки. Ці кліпси використовуються в поєднанні з вирівнювальними клинами і плоскогубцями під час укладання плитки для вирівнювання - вставте кліпси в шви відповідно до ширини шва, вставте клин в кліпсу і за допомогою спеціальних вирівнювальних плоскогубців вирівняйте плитку. Після того, як клей під плиткою схопиться, гумовим молотком вдарте по затискачах, ущільніть шви, і все готово. Гайкові ключі, плоскогубці та киянка не входять до цього набору і повинні бути придбані додатково.Основні переваги: легкий, швидкий і точний монтаж плитки усуває нерівності по висоті між плиткою і плиткою, звані нахлестом підходить для плитки з будь-яких матеріалів і форм Використання: При монтажі вставляти скоби необхідної ширини шва в шви між плиткою або плиткою. Вставити клини в усі скоби. За допомогою вирівнювальних кліщів втягнути перший клин в скобу до вирівнювання плитки. Закрутіть фіксуючий гвинт на плоскогубцях під першим клином, щоб з такою ж силою втягнути решту плиток або плиток. Затягніть решту клинів. Після застигання клею (зазвичай через 24 години) видаліть скоби ударами гумового молотка збоку в напрямку шва.Примітка: Клини можна використовувати повторно.Щоб правильно видалити скоби за допомогою молотка, місце з'єднання повинно бути чистим.Комплектація:500х вирівнюючих скоб 3 ммТехнічні параметри: товщина: 3 мм ширина: 36 мм висота: 40 мм матеріал: пластик для плитки/кахлю товщиною: 4 - 15 мм
0,0 0
709

Sixtol LEVEL SYSTEM T-HOLD 3 мм, 500 шт.

Sixtol LEVEL SYSTEM T-HOLD 3 мм, 500 шт.

709 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 709 ₴
Наявність: На складі
У вас: четвер 01. 08. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 28 Вдячиків

ОписанняНабір високоякісних вирівнюючих кліпс LEVEL SYSTEM T-HOLD для вирівнювання плитки. Ці кліпси використовуються в поєднанні з вирівнювальними клинами і плоскогубцями під час укладання плитки для вирівнювання - вставте кліпси в шви відповідно до ширини шва, вставте клин в кліпсу і за допомогою спеціальних вирівнювальних плоскогубців вирівняйте плитку. Після того, як клей під плиткою схопиться, гумовим молотком вдарте по затискачах, ущільніть шви, і все готово. Гайкові ключі, плоскогубці та киянка не входять до цього набору і повинні бути придбані додатково.
Основні переваги:
 • легкий, швидкий і точний монтаж плитки
 • усуває нерівності по висоті між плиткою і плиткою, звані нахлестом
 • підходить для плитки з будь-яких матеріалів і форм
Використання:
 1. При монтажі вставляти скоби необхідної ширини шва в шви між плиткою або плиткою.
 2. Вставити клини в усі скоби.
 3. За допомогою вирівнювальних кліщів втягнути перший клин в скобу до вирівнювання плитки.
 4. Закрутіть фіксуючий гвинт на плоскогубцях під першим клином, щоб з такою ж силою втягнути решту плиток або плиток.
 5. Затягніть решту клинів.
 6. Після застигання клею (зазвичай через 24 години) видаліть скоби ударами гумового молотка збоку в напрямку шва.
Примітка: Клини можна використовувати повторно.Щоб правильно видалити скоби за допомогою молотка, місце з'єднання повинно бути чистим.
Комплектація:500х вирівнюючих скоб 3 мм
Технічні параметри:
 • товщина: 3 мм
 • ширина: 36 мм
 • висота: 40 мм
 • матеріал: пластик
 • для плитки/кахлю товщиною: 4 - 15 мм

Параметри та специфікація

Кількість штук в наборі: 500 шт.
Колір: біла

Каталожний номер:

 704249
Поділитися
sixtol

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.