Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Сковорода для стейків Banquet з антипригарнимпокриттям Metallic Platinum, 28 × 28 см
Сковорода для стейків Banquet з антипригарнимпокриттям Metallic Platinum, 28 × 28 см
Каталожний номер:
115814Описання
Параметри
| Бренд: |
Banquet
|
| Вага : | 1,02 кг |
| Висота: | 4,8 см |
| Газ: | так |
| Довжина: | 28 см |
| Електрика: | так |
| Індукція: | так |
| Матеріал : | пластик +алюміній |
| Посудомийна машина: | так |
| Склокераміка: | так |
| Ширина : | 28 см |