SodaStream Terra Black газована вода з сиропомPEPSI 440 мл безкоштовно SodaStream Terra Black газована вода з сиропомPEPSI 440 мл безкоштовно
Насолоджуйтесь унікальним досвідом перетворення звичайної питної водопровідної води на газовану воду преміум-класу. Вас вразить компактний розмір і приваблива округла форма, що надає йому сучасного, елегантного вигляду. Він робить якісний газований напій одним натисканням круглої кнопки, без потреби в електриці або інших джерелах живлення.Візьміть легку, компактну пляшку без вмісту бісфенолу та наповніть її питною водою з-під крана до рівня позначеної складки. Потім ви легко і без закручування встановлюєте її в перекидний тримач для пляшок SodaStream TERRA Black, і процес збагачення бульбашок може розпочатися. Всі операції інтуїтивно зрозумілі та прості. Після того, як вода насититься, пляшку можна закрити практичною кришкою і взяти з собою в дорогу, на роботу або зберігати охолодженою в холодильнику. Після того, як ви вичерпали всю соду, ви можете використовувати пляшку повторно. Просто попередньо вимийте її в посудомийній машині. Особливості: вибір інтенсивності шипіння - легка, середня та сильна просте кріплення пляшки, - безгвинтова система кріплення пляшки QuickConnect 1 літр газованої води від 2,99 кронВміст упаковки: виробник TERRA Black 1 літрова пляшка для води без вмісту BPA, придатна для посудомийної машини 1 балон з харчовим газом CO2, дозволяє отримати до 80 літрів газованої води безкоштовний сироп PEPSI 440 мл
0,0 0
3459

SodaStream Terra Black газована вода з сиропомPEPSI 440 мл безкоштовно

Знижка -23%
SodaStream Terra Black газована вода з сиропомPEPSI 440 мл безкоштовно

SodaStream Terra Black газована вода з сиропомPEPSI 440 мл безкоштовно

Раніше: 4 499 ₴ | Знижка: 1 040 ₴ 3 459 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 3 459 ₴
Наявність: На складі більше 6 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 101 Вдячиків

ОписанняНасолоджуйтесь унікальним досвідом перетворення звичайної питної водопровідної води на газовану воду преміум-класу. Вас вразить компактний розмір і приваблива округла форма, що надає йому сучасного, елегантного вигляду. Він робить якісний газований напій одним натисканням круглої кнопки, без потреби в електриці або інших джерелах живлення.
Візьміть легку, компактну пляшку без вмісту бісфенолу та наповніть її питною водою з-під крана до рівня позначеної складки. Потім ви легко і без закручування встановлюєте її в перекидний тримач для пляшок SodaStream TERRA Black, і процес збагачення бульбашок може розпочатися. Всі операції інтуїтивно зрозумілі та прості. Після того, як вода насититься, пляшку можна закрити практичною кришкою і взяти з собою в дорогу, на роботу або зберігати охолодженою в холодильнику. Після того, як ви вичерпали всю соду, ви можете використовувати пляшку повторно. Просто попередньо вимийте її в посудомийній машині.
Особливості:
  • вибір інтенсивності шипіння - легка, середня та сильна
  • просте кріплення пляшки, - безгвинтова система кріплення пляшки QuickConnect
  • 1 літр газованої води від 2,99 крон
Вміст упаковки:
  • виробник TERRA Black
  • 1 літрова пляшка для води без вмісту BPA, придатна для посудомийної машини
  • 1 балон з харчовим газом CO2, дозволяє отримати до 80 літрів газованої води
  • безкоштовний сироп PEPSI 440 мл

Параметри та специфікація

Висота: 44,2 см
Глибина: 20,2 см
Колір: чорна
Матеріал : пластик
Ширина : 20,3 см

Каталожний номер:

 806268
Поділитися
sodastream

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.