Tescoma Airstop 1 л Tescoma Airstop 1 л
Сучасні харчові банки AIRSTOP мають високоякісну герметичну кришку з силіконовим ущільнювачем. Продукти, що зберігаються в банках, ідеально захищені від атмосферних впливів та вологи. Прозорі баночки можна комбінувати між собою та складати в набори однакової висоти. Продукти на різній висоті зберігаються естетично, чітко і легко доступні. Контейнери AIRSTOP особливо добре підходять для зберігання макаронних виробів, рису, бобових, спецій, горіхів, чаю, кави та ряду інших продуктів, які потребують захисту від впливу навколишнього середовища під час тривалого зберігання.ВИКОРИСТАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯКонтейнери AIRSTOP можна мити в посудомийній машині, кришку з герметичним ковпачком мити під проточною водою і при необхідності висушити, не мити в посудомийній машині.
4,5 32
459

Tescoma Airstop 1 л

Tescoma Airstop 1 л

Наявність: неактивний товар

ОписанняСучасні харчові банки AIRSTOP мають високоякісну герметичну кришку з силіконовим ущільнювачем. Продукти, що зберігаються в банках, ідеально захищені від атмосферних впливів та вологи. Прозорі баночки можна комбінувати між собою та складати в набори однакової висоти. Продукти на різній висоті зберігаються естетично, чітко і легко доступні.
Контейнери AIRSTOP особливо добре підходять для зберігання макаронних виробів, рису, бобових, спецій, горіхів, чаю, кави та ряду інших продуктів, які потребують захисту від впливу навколишнього середовища під час тривалого зберігання.
ВИКОРИСТАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ
Контейнери AIRSTOP можна мити в посудомийній машині, кришку з герметичним ковпачком мити під проточною водою і при необхідності висушити, не мити в посудомийній машині.

Каталожний номер:

 106253
Поділитися
tescoma

оцінок

4,5 (32 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити