Tescoma i-PREMIUM Stone Глибока сковорода 24 см Tescoma i-PREMIUM Stone Глибока сковорода 24 см
 Існує багато видів сковорідок, але лише на одній можна приготувати стейки та інші інгредієнти з ідеально рівномірно підрум'яненою поверхнею - представляємо сковорідку з натурального неполірованого каменю i-PREMIUM Stone. Сковорідка виготовлена з безпечного для здоров'я алюмінію за допомогою сучасного методу кування під високим тиском. Суцільна сковорода покрита спеціально розробленим антипригарним покриттям зі зморшкуватою текстурою і характером неполірованого натурального каменю. Їжа не торкається всією поверхнею дна сковорідки, а спирається на велику кількість дрібних рельєфних точок. В результаті їжа готується рівномірно, без пригорання, зберігає свій природний смак і соковитість. 5 років гарантії. Їжа, приготована в сковородах i-PREMIUM Stone, зберігає свій натуральний смак і соковитість завдяки революційній 3D поверхні. Матеріал сковороди: сковорода виготовлена з алюмінієвого сплаву, магнітне дно з високоякісної нержавіючої сталі, ручка з міцного пластику та нержавіючої сталі, антипригарне покриття на основі тефлону. Використання та догляд: Перед першим використанням вимити і висушити сковороду, змастити антипригарне покриття олією або жиром. Готуйте на плиті з низькою або середньою потужністю, не перегрівайте порожні сковорідки, використовуйте лише мінімальну кількість олії або жиру.
5,0 6
1809

Tescoma i-PREMIUM Stone Глибока сковорода 24 см

Tescoma i-PREMIUM Stone Глибока сковорода 24 см

Наявність: неактивний товар

ОписанняІснує багато видів сковорідок, але лише на одній можна приготувати стейки та інші інгредієнти з ідеально рівномірно підрум'яненою поверхнею - представляємо сковорідку з натурального неполірованого каменю i-PREMIUM Stone.

Сковорідка виготовлена з безпечного для здоров'я алюмінію за допомогою сучасного методу кування під високим тиском. Суцільна сковорода покрита спеціально розробленим антипригарним покриттям зі зморшкуватою текстурою і характером неполірованого натурального каменю. Їжа не торкається всією поверхнею дна сковорідки, а спирається на велику кількість дрібних рельєфних точок. В результаті їжа готується рівномірно, без пригорання, зберігає свій природний смак і соковитість. 5 років гарантії.

Їжа, приготована в сковородах i-PREMIUM Stone, зберігає свій натуральний смак і соковитість завдяки революційній 3D поверхні.

Матеріал сковороди: сковорода виготовлена з алюмінієвого сплаву, магнітне дно з високоякісної нержавіючої сталі, ручка з міцного пластику та нержавіючої сталі, антипригарне покриття на основі тефлону.

Використання та догляд:

Перед першим використанням вимити і висушити сковороду, змастити антипригарне покриття олією або жиром. Готуйте на плиті з низькою або середньою потужністю, не перегрівайте порожні сковорідки, використовуйте лише мінімальну кількість олії або жиру.

Каталожний номер:

 105406
Поділитися
tescoma

оцінок

5,0 (6 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити