Tescoma Каструля SmartCLICK 24 см, 4,5 л Tescoma Каструля SmartCLICK 24 см, 4,5 л
 Суцільнометалева каструля з антиадгезійним покриттям преміум-класу всередині та зовні оснащена знімними термостійкими силіконовими ручками. Вона має індукційне дно, підходить для всіх типів плит, а також може використовуватися в духовці. Завдяки суцільнометалевій конструкції з антиадгезійним покриттям всередині і зовні та знімним силіконовим ручкам, SmartCLICK легко підтримувати в ідеальній чистоті та мити в посудомийній машині. Матеріал: міцний метал з антиадгезійним покриттям, термостійкі силіконові ручки (230 °C).
5,0 1
2289

Tescoma Каструля SmartCLICK 24 см, 4,5 л

Tescoma Каструля SmartCLICK 24 см, 4,5 л

Наявність: неактивний товар

ОписанняСуцільнометалева каструля з антиадгезійним покриттям преміум-класу всередині та зовні оснащена знімними термостійкими силіконовими ручками.

Вона має індукційне дно, підходить для всіх типів плит, а також може використовуватися в духовці.

Завдяки суцільнометалевій конструкції з антиадгезійним покриттям всередині і зовні та знімним силіконовим ручкам, SmartCLICK легко підтримувати в ідеальній чистоті та мити в посудомийній машині.

Матеріал: міцний метал з антиадгезійним покриттям, термостійкі силіконові ручки (230 °C).

Каталожний номер:

 131444
Поділитися
tescoma

оцінок

5,0 (1 оцінки)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.