Tescoma Контейнер для холодильника для пармезану Purity Tescoma Контейнер для холодильника для пармезану Purity
 Сучасні кухонні контейнери відмінно підходять для гігієнічного зберігання продуктів в холодильнику. Вони чудово підходять для гігієнічного зберігання тертого пармезану в холодильнику. Контейнер оснащено дозатором для маленьких або великих порцій сиру пармезан і знімною кришкою для легкого наповнення. Контейнер виготовлений з високоякісного пластикового матеріалу, призначеного для використання в медицині та фармацевтиці. Матеріал, що використовується, є нейтральним і не впливає на якість сиру пармезан навіть при тривалому зберіганні. Контейнери розроблені для ідеального штабелювання, їх можна ставити один на одного і зберігати в різних конфігураціях, щоб значно заощадити місце в холодильнику. Завдяки практичним кришкам контейнери можна легко відкривати та закривати.
4,0 31
329

Tescoma Контейнер для холодильника для пармезану Purity

Tescoma Контейнер для холодильника для пармезану Purity

Наявність: неактивний товар

ОписанняСучасні кухонні контейнери відмінно підходять для гігієнічного зберігання продуктів в холодильнику. Вони чудово підходять для гігієнічного зберігання тертого пармезану в холодильнику. Контейнер оснащено дозатором для маленьких або великих порцій сиру пармезан і знімною кришкою для легкого наповнення.

Контейнер виготовлений з високоякісного пластикового матеріалу, призначеного для використання в медицині та фармацевтиці. Матеріал, що використовується, є нейтральним і не впливає на якість сиру пармезан навіть при тривалому зберіганні.

Контейнери розроблені для ідеального штабелювання, їх можна ставити один на одного і зберігати в різних конфігураціях, щоб значно заощадити місце в холодильнику. Завдяки практичним кришкам контейнери можна легко відкривати та закривати.

Каталожний номер:

 105456
Поділитися
tescoma

оцінок

4,0 (31 оцінка)
96 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.