Tescoma Контейнер з двох частин 4FOOD, 350 / 350мл Tescoma Контейнер з двох частин 4FOOD, 350 / 350мл
Зручний прозорий двокомпонентний ланч-бокс, що складається з двох контейнерів об'ємом 350 мл, з'єднаних спільною зеленою кришкою, стане вашим практичним супутником не лише в дорозі. Кришка має насічки на поверхні та легко відкручується. Його можна використовувати для зберігання перекусу або легкого обіду для роботи, навчання або подорожі. Підходить для зберігання йогурту, снеків, салатів або свіжих фруктів, мюслі чи горіхів. Коробка чудово підходить для зберігання ваших улюблених ласощів окремо і безпечна для перенесення, а її форма і компактність означає, що вона поміститься практично будь-де.Виготовлений з міцного пластику, оснащений шкалою та двосторонньою кришкою, що закручується, з якісним силіконовим ущільнювачем. Можна мити в посудомийній машині. З розширеною 3-річною гарантією.
5,0 1
199

Tescoma Контейнер з двох частин 4FOOD, 350 / 350мл

Tescoma Контейнер з двох частин 4FOOD, 350 / 350мл

Наявність: неактивний товар

ОписанняЗручний прозорий двокомпонентний ланч-бокс, що складається з двох контейнерів об'ємом 350 мл, з'єднаних спільною зеленою кришкою, стане вашим практичним супутником не лише в дорозі. Кришка має насічки на поверхні та легко відкручується. Його можна використовувати для зберігання перекусу або легкого обіду для роботи, навчання або подорожі. Підходить для зберігання йогурту, снеків, салатів або свіжих фруктів, мюслі чи горіхів. Коробка чудово підходить для зберігання ваших улюблених ласощів окремо і безпечна для перенесення, а її форма і компактність означає, що вона поміститься практично будь-де.
Виготовлений з міцного пластику, оснащений шкалою та двосторонньою кришкою, що закручується, з якісним силіконовим ущільнювачем. Можна мити в посудомийній машині. З розширеною 3-річною гарантією.

Каталожний номер:

 133020
Поділитися
tescoma

оцінок

5,0 (1 оцінки)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.