Tescoma Коробка-холодильник для здоровогохарчування Чистота, 10 яєць Tescoma Коробка-холодильник для здоровогохарчування Чистота, 10 яєць
Сучасний кухонний бокс відмінно підходить для гігієнічного зберігання свіжих яєць в холодильнику. Коробка оснащена маркером дати з налаштуваннями місяця і дня знесення, вентиляційними отворами і адаптером для безпечного зберігання і перенесення дрібних і великих яєць. Банки виготовлені з високоякісного пластикового матеріалу, призначеного для медичного та фармацевтичного використання Використовуваний матеріал нейтральний, він не впливає на якість продуктів харчування навіть при тривалому зберіганні.Банки легко відкриваються і закриваються завдяки практичним закриваючим кришкам, змінні кришки входять в комплект. Лоток можна мити в посудомийній машині, інші частини (кришка з позначкою дати та гнучкий адаптер) не можна мити в посудомийній машині.3 роки гарантії..
4,5 45
579

Tescoma Коробка-холодильник для здоровогохарчування Чистота, 10 яєць

Tescoma Коробка-холодильник для здоровогохарчування Чистота, 10 яєць

Наявність: неактивний товар

ОписанняСучасний кухонний бокс відмінно підходить для гігієнічного зберігання свіжих яєць в холодильнику. Коробка оснащена маркером дати з налаштуваннями місяця і дня знесення, вентиляційними отворами і адаптером для безпечного зберігання і перенесення дрібних і великих яєць.
Банки виготовлені з високоякісного пластикового матеріалу, призначеного для медичного та фармацевтичного використання Використовуваний матеріал нейтральний, він не впливає на якість продуктів харчування навіть при тривалому зберіганні.
Банки легко відкриваються і закриваються завдяки практичним закриваючим кришкам, змінні кришки входять в комплект. Лоток можна мити в посудомийній машині, інші частини (кришка з позначкою дати та гнучкий адаптер) не можна мити в посудомийній машині.3 роки гарантії.
.

Каталожний номер:

 105404
Поділитися
tescoma

оцінок

4,5 (45 оцінка)
95 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити