Tescoma Лоток для губок та кухонної мийки PURO Tescoma Лоток для губок та кухонної мийки  PURO
 Входить до комплексної лінії дизайну PURO, спрямованої на чітке розташування та зручне використання посуду та засобів для миття біля раковини. Служить для чіткого та гігієнічного зберігання губок і серветок для посуду та їх швидкого висихання. Для найбільш ідеального висихання серветки та губки вставляються в лоток вертикально Неслизький лоток має знімний піддон для крапель, який прискорює висихання і полегшує очищення лотка зсередини. Для максимальної економії місця лоток можна розмістити в мисці PURO або довгому лотку. Він розроблений так, щоб точно поміщатися в чашу разом з іншими елементами серії PURO.
4,5 38
299

Tescoma Лоток для губок та кухонної мийки PURO

Tescoma Лоток для губок та кухонної мийки PURO

Наявність: неактивний товар

ОписанняВходить до комплексної лінії дизайну PURO, спрямованої на чітке розташування та зручне використання посуду та засобів для миття біля раковини.

Служить для чіткого та гігієнічного зберігання губок і серветок для посуду та їх швидкого висихання. Для найбільш ідеального висихання серветки та губки вставляються в лоток вертикально

Неслизький лоток має знімний піддон для крапель, який прискорює висихання і полегшує очищення лотка зсередини.

Для максимальної економії місця лоток можна розмістити в мисці PURO або довгому лотку. Він розроблений так, щоб точно поміщатися в чашу разом з іншими елементами серії PURO.

Каталожний номер:

 123265
Поділитися
tescoma

оцінок

4,5 (38 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити