Tescoma Ніж для нарізки GrandCHEF, 20 см Tescoma Ніж для нарізки GrandCHEF, 20 см
 Найкращі кухонні ножі для професійного захоплення. Рукоятки і леза ножів GrandCHEF з'єднані плавно і без виступів, перехід між ними плавний. Хватка ножа може бути адаптована до продуктів, що нарізаються, і способу нарізки. Ножі можна тримати КЛАСИЧНО за ручку або ПРОФЕСІЙНО, тобто за точку переходу між ручкою і лезом. При професійному утриманні рука кухаря не втомлюється навіть при обробці великої кількості інгредієнтів. Ножі GrandCHEF можна мити в посудомийній машині, ми рекомендуємо обмежити використання посудомийної машини для збереження ідеальної кромки і зовнішнього вигляду. Виготовлені з високоякісного кування з нержавіючої сталі.
5,0 1
799

Tescoma Ніж для нарізки GrandCHEF, 20 см

Tescoma Ніж для нарізки GrandCHEF, 20 см

Наявність: неактивний товар

ОписанняНайкращі кухонні ножі для професійного захоплення. Рукоятки і леза ножів GrandCHEF з'єднані плавно і без виступів, перехід між ними плавний.

Хватка ножа може бути адаптована до продуктів, що нарізаються, і способу нарізки. Ножі можна тримати КЛАСИЧНО за ручку або ПРОФЕСІЙНО, тобто за точку переходу між ручкою і лезом. При професійному утриманні рука кухаря не втомлюється навіть при обробці великої кількості інгредієнтів.

Ножі GrandCHEF можна мити в посудомийній машині, ми рекомендуємо обмежити використання посудомийної машини для збереження ідеальної кромки і зовнішнього вигляду. Виготовлені з високоякісного кування з нержавіючої сталі.

Каталожний номер:

 124085
Поділитися
tescoma

оцінок

5,0 (1 оцінки)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.