Tescoma Підвісний тримач для сміттєвих пакетів FlexiSPACE Tescoma Підвісний тримач для сміттєвих пакетів  FlexiSPACE
 Цей підвісний тримач для сміттєвих пакетів призначений для ідеальної організації та економії місця на вашій кухні. Його можна розмістити на зовнішній або внутрішній стороні дверцят кухонної шафи під стільницею. Він дозволяє швидко прибирати залишки їжі та дрібне сміття з поверхні прямо в поліетиленовий пакет. Тримач призначений для стандартних поліетиленових пакетів об'ємом близько 5 л. Вставлення та виймання пакета з тримача відбувається швидко та легко.
4,0 5
299

Tescoma Підвісний тримач для сміттєвих пакетів FlexiSPACE

Tescoma Підвісний тримач для сміттєвих пакетів FlexiSPACE

Наявність: неактивний товар

ОписанняЦей підвісний тримач для сміттєвих пакетів призначений для ідеальної організації та економії місця на вашій кухні. Його можна розмістити на зовнішній або внутрішній стороні дверцят кухонної шафи під стільницею. Він дозволяє швидко прибирати залишки їжі та дрібне сміття з поверхні прямо в поліетиленовий пакет.

Тримач призначений для стандартних поліетиленових пакетів об'ємом близько 5 л. Вставлення та виймання пакета з тримача відбувається швидко та легко.

Каталожний номер:

 803994
Поділитися
tescoma

оцінок

4,0 (5 оцінка)
80 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.