Tescoma Рисоварка PURITY MicroWave Tescoma Рисоварка PURITY MicroWave
 Рисоварка PURITY MicroWave чудово підходить для легкого та швидкого приготування 4 порцій вареного рису в мікрохвильовій печі без ризику розварювання, пригоряння чи переливання. Рис перед приготуванням можна ретельно промити безпосередньо в рисоварці, закритій накривкою, і через отвори в кришці зручно злити. Накривка має високий край, під час варіння рис не переливається і за ним не потрібно стежити, практична лопатка використовується для відмірювання порцій та сервірування готового рису. Гарантія 3 роки.
4,5 4
689

Tescoma Рисоварка PURITY MicroWave

Tescoma Рисоварка PURITY MicroWave

Наявність: Продано

ОписанняРисоварка PURITY MicroWave чудово підходить для легкого та швидкого приготування 4 порцій вареного рису в мікрохвильовій печі без ризику розварювання, пригоряння чи переливання. Рис перед приготуванням можна ретельно промити безпосередньо в рисоварці, закритій накривкою, і через отвори в кришці зручно злити. Накривка має високий край, під час варіння рис не переливається і за ним не потрібно стежити, практична лопатка використовується для відмірювання порцій та сервірування готового рису. Гарантія 3 роки.

Каталожний номер:

 116983
Поділитися
tescoma

оцінок

4,5 (4 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.