Tescoma Силіконова форма для макарунів DELICIA SiliconPRIME Tescoma Силіконова форма для макарунів DELICIA SiliconPRIME
 Сучасна силіконова форма DELÍCIA SiliconPRIME відмінно підходить для випікання солодких і солоних страв. Вона має ретельно підібрану форму та оптимальну товщину матеріалу. Приготована їжа не деформується, випікання відбувається швидко, рівномірно і без пригорання. Завдяки "оксамитово-матовому" покриттю десерти з силіконових форм SiliconPRIME завжди легко виймаються. Форми постачаються з оригінальними рецептами приготування десертів, включаючи безглютенові варіанти. Легкий догляд. Ідеально штабелюються.
3,5 6
649

Tescoma Силіконова форма для макарунів DELICIA SiliconPRIME

Tescoma Силіконова форма для макарунів DELICIA SiliconPRIME

Наявність: неактивний товар

ОписанняСучасна силіконова форма DELÍCIA SiliconPRIME відмінно підходить для випікання солодких і солоних страв. Вона має ретельно підібрану форму та оптимальну товщину матеріалу. Приготована їжа не деформується, випікання відбувається швидко, рівномірно і без пригорання. Завдяки "оксамитово-матовому" покриттю десерти з силіконових форм SiliconPRIME завжди легко виймаються. Форми постачаються з оригінальними рецептами приготування десертів, включаючи безглютенові варіанти. Легкий догляд. Ідеально штабелюються.

Каталожний номер:

 115251
Поділитися
tescoma

оцінок

3,5 (6 оцінка)
83 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.