Tescoma Скляна миска з кришкою DELICIA діаметр 28см Tescoma Скляна миска з кришкою DELICIA діаметр 28см
Одним з вишуканих і відзначених міжнародними нагородами виробів подвійного призначення є скляна миска/піднос з кришкою sDelícia. Уявіть собі один кухонний виріб з двома креативними варіантами використання. Піднос зі скляною кришкою захищає їжу від бруду і допомагає зберегти її свіжість.Кришка, шляхом повороту і "перекидання" ручки, миттєво перетворюється на велику сучасну кухонну мискуз практичною кришкою і нековзним дном. Ручка, що знімається з кришки, легко кріпиться до кришки миски.Крім того, таця для торта з кришкою також ідеально підходить в якості кришки для порцелянової таці DELICIA.За цей інноваційний продукт бренд Tescoma отримав престижну міжнародну нагороду Kitchen Innovation Award 2023.Матеріал: товстостінне скло, міцний пластик. Vбезпечно мити в посудомийній машині.Гарантія: 3 роки
0,0 0
1409

Tescoma Скляна миска з кришкою DELICIA діаметр 28см

Tescoma Скляна миска з кришкою DELICIA діаметр 28см

Наявність: неактивний товар

ОписанняОдним з вишуканих і відзначених міжнародними нагородами виробів подвійного призначення є скляна миска/піднос з кришкою sDelícia. Уявіть собі один кухонний виріб з двома креативними варіантами використання. Піднос зі скляною кришкою захищає їжу від бруду і допомагає зберегти її свіжість.
Кришка, шляхом повороту і "перекидання" ручки, миттєво перетворюється на велику сучасну кухонну мискуз практичною кришкою і нековзним дном. Ручка, що знімається з кришки, легко кріпиться до кришки миски.
Крім того, таця для торта з кришкою також ідеально підходить в якості кришки для порцелянової таці DELICIA.
За цей інноваційний продукт бренд Tescoma отримав престижну міжнародну нагороду Kitchen Innovation Award 2023.
Матеріал: товстостінне скло, міцний пластик. Vбезпечно мити в посудомийній машині.
Гарантія: 3 роки

Каталожний номер:

 132865
Поділитися
tescoma

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.