Tescoma Сковорода i-PREMIUM Stone діаметр 20 см Tescoma Сковорода i-PREMIUM Stone діаметр 20 см
 Сковорода з "кам'яною" поверхнею - це сковорода Tescoma i-PREMIUM Stone з характером натурального неполірованого каменю. Спеціальна зморшкувата антипригарна поверхня, завдяки якій м'ясо та інші інгредієнти розміщуються на сковороді на великій кількості дрібних виступів, дозволяє жиру і сокам потрапляти під підготовлену їжу. Таким чином, прожарювання відбувається більш рівномірно і без підгорілих ділянок, які виникають на звичайних сковорідках, де м'ясо, зокрема, прилипає до дна сковорідки. Таким чином, їжа, приготована на сковородах i-PREMIUM Stone, зберігає свій природний смак і соковитість. Особливості: масивний дизайн ергономічна ручка з отвором для підвішування широке індукційне дно можна використовувати з універсальною скляною кришкою UNICOVER підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні можна безпечно мити в посудомийній машині Матеріали: пластик, алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь, антипригарна поверхня
4,0 7
1379

Tescoma Сковорода i-PREMIUM Stone діаметр 20 см

Tescoma Сковорода i-PREMIUM Stone діаметр 20 см

Наявність: неактивний товар

ОписанняСковорода з "кам'яною" поверхнею - це сковорода Tescoma i-PREMIUM Stone з характером натурального неполірованого каменю.

Спеціальна зморшкувата антипригарна поверхня, завдяки якій м'ясо та інші інгредієнти розміщуються на сковороді на великій кількості дрібних виступів, дозволяє жиру і сокам потрапляти під підготовлену їжу. Таким чином, прожарювання відбувається більш рівномірно і без підгорілих ділянок, які виникають на звичайних сковорідках, де м'ясо, зокрема, прилипає до дна сковорідки. Таким чином, їжа, приготована на сковородах i-PREMIUM Stone, зберігає свій природний смак і соковитість.

Особливості:

  • масивний дизайн

  • ергономічна ручка з отвором для підвішування

  • широке індукційне дно

  • можна використовувати з універсальною скляною кришкою UNICOVER

  • підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні

  • можна безпечно мити в посудомийній машині

Матеріали: пластик, алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь, антипригарна поверхня

Каталожний номер:

 113981
Поділитися
tescoma

оцінок

4,0 (7 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.