Tescoma Тарілка з кришкою DINO, 22 см Tescoma Тарілка з кришкою DINO, 22 см
 Якісний посуд для дітей, які вчаться їсти самостійно. Виготовлений з високоякісного, високоміцного матеріалу та має унікальну прозору кришку. Закритий посуд довше залишається гарячим, його можна використовувати в мікрохвильовій печі та гігієнічно зберігати в холодильнику. Посуд виготовлений з високоякісного, високоміцного матеріалу, придатного для розігрівання їжі в мікрохвильовій печі. Дно тарілок і мисок має нековзне покриття, щоб посуд не ковзав під час їжі. Підходить для дітей від 6 місяців.
4,0 13
329

Tescoma Тарілка з кришкою DINO, 22 см

Tescoma Тарілка з кришкою DINO, 22 см

Наявність: неактивний товар

ОписанняЯкісний посуд для дітей, які вчаться їсти самостійно. Виготовлений з високоякісного, високоміцного матеріалу та має унікальну прозору кришку. Закритий посуд довше залишається гарячим, його можна використовувати в мікрохвильовій печі та гігієнічно зберігати в холодильнику.

Посуд виготовлений з високоякісного, високоміцного матеріалу, придатного для розігрівання їжі в мікрохвильовій печі. Дно тарілок і мисок має нековзне покриття, щоб посуд не ковзав під час їжі. Підходить для дітей від 6 місяців.

Каталожний номер:

 118232
Поділитися
tescoma

оцінок

4,0 (13 оцінка)
92 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.