Трикотажне простирало цятка сірий, 160 x 200 см Трикотажне простирало цятка сірий, 160 x 200 см
 Виберіть саме те простирало, що забезпечить максимальну зручність протягом спання. Ви закохаєтесь у бавовняне трикотажне простирало через його м’якість і проникність для повітря. Перевагою є і простий догляд. Простирала мають вшиту в канал гумку. Трикотаж завдяки технології виробництва м’якший та еластичніший, ніж класична бавовна, що уможливлює виробництво натяжних простирал без синтетичних добавок. Він винятково м’який, ніжний, має високу поглинальну здатність і проникність для повітря. Підходить для матраца висотою до 25 см.
4,5 15
349

Трикотажне простирало цятка сірий, 160 x 200 см

Розпродаж
Трикотажне простирало цятка сірий, 160 x 200 см

Трикотажне простирало цятка сірий, 160 x 200 см

Наявність: Продано

ОписанняВиберіть саме те простирало, що забезпечить максимальну зручність протягом спання. Ви закохаєтесь у бавовняне трикотажне простирало через його м’якість і проникність для повітря. Перевагою є і простий догляд. Простирала мають вшиту в канал гумку. Трикотаж завдяки технології виробництва м’якший та еластичніший, ніж класична бавовна, що уможливлює виробництво натяжних простирал без синтетичних добавок. Він винятково м’який, ніжний, має високу поглинальну здатність і проникність для повітря. Підходить для матраца висотою до 25 см.

Параметри та специфікація

Колір: сіра
Матеріал : 100 % бавовна
Рекомендоване прання: 40 °C
Розмір: 160 x 200 см
Тип ліжка: стандартне односпальне ліжко

Каталожний номер:

 229798
Поділитися

оцінок

4,5 (15 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.