Тумба Elletipi Flexo з висувною шухлядою 40 см,нержавіюча сталь Тумба Elletipi Flexo з висувною шухлядою 40 см,нержавіюча сталь
Практичний сервант з сатинової нержавіючої сталі з елегантним і вишуканим дизайном. Основа з матової сталі легко миється, а пластикові перегородки знімаються. Завдяки такій гнучкості ви самі визначаєте кількість і розмір окремих перегородок. Буфет Flexo має рухомі бічні рейки, які дозволяють регулювати ширину буфета в діапазоні від 31 до 33 см, що відповідає шафі шириною 40 см.
0,0 0
3919

Тумба Elletipi Flexo з висувною шухлядою 40 см,нержавіюча сталь

Знижка -23%
Тумба Elletipi Flexo з висувною шухлядою 40 см,нержавіюча сталь Тумба Elletipi Flexo з висувною шухлядою 40 см,нержавіюча сталь Тумба Elletipi Flexo з висувною шухлядою 40 см,нержавіюча сталь Тумба Elletipi Flexo з висувною шухлядою 40 см,нержавіюча сталь Тумба Elletipi Flexo з висувною шухлядою 40 см,нержавіюча сталь

Тумба Elletipi Flexo з висувною шухлядою 40 см,нержавіюча сталь

Раніше: 5 099 ₴ | Знижка: 1 180 ₴ 3 919 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 3 919 ₴
Наявність: На складі
У вас: п'ятниця 31. 05. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 130 Вдячиків

ОписанняПрактичний сервант з сатинової нержавіючої сталі з елегантним і вишуканим дизайном. Основа з матової сталі легко миється, а пластикові перегородки знімаються. Завдяки такій гнучкості ви самі визначаєте кількість і розмір окремих перегородок.
Буфет Flexo має рухомі бічні рейки, які дозволяють регулювати ширину буфета в діапазоні від 31 до 33 см, що відповідає шафі шириною 40 см.

Параметри та специфікація

Вага : 1,95 кг
Висота: 6 см
Глибина: 46 см
Колір: срібна
Матеріал : пластик, метал
Ширина : 33 см

Каталожний номер:

 804121

Прикріплені файли:

montazni_list_elletipi_flexo.pdf

Поділитися
elletipi

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити