Valdinox Skandic Сковорода-гриль, 28 x 28 см Valdinox Skandic Сковорода-гриль, 28 x 28 см
  Любите готувати та експериментувати на кухні? Для цього вам знадобиться бездоганний посуд. Заради любові до кулінарії була створена серія сковорід Valdinox Skandic. Завдяки позачасовому посуду Valdinox готувати їжу буде ще цікавіше. Відкрийте для себе чудовий смак і аромат приготованих страв і потіште ними своїх гостей.   Посуд Valdinox Skandic виготовляється за кованою технологією (новітня технологія формування алюмінію за дуже високих температур з використанням сильного тиску), що робить його надзвичайно міцним і стійким до механічних пошкоджень. Valdinox Skandic означає високоякісне виконання та незвичайний дизайн, що вирізняється білим кольором, незвичним для посуду, та з першого погляду викликає інтерес і цікавість.   Посуд має товсті стінки, завдяки чому швидко нагрівається та довго зберігає тепло, забезпечує рівномірний розподіл тепла, що запобігає деформації дна. Поверхня посуду покрита сертифікованим швейцарським антипригарним покриттям високої якості ILAG Basic, стійким до пошкоджень і надзвичайно легким для чищення.   Сковороди мають м’які ручки, які не нагріваються, і тому ваші руки захищені від опіків. Зовнішній вигляд ручок, що нагадує екзотичне дерево, у поєднанні з білими зовнішніми поверхнями посуду справляє надзвичайний ефект.   Рекомендуємо використовувати дерев'яне або нейлонове кухонне приладдя, щоб уникнути пошкодження антипригарної поверхні.
4,5 8
269

Valdinox Skandic Сковорода-гриль, 28 x 28 см

Valdinox Skandic Сковорода-гриль, 28 x 28 см

Наявність: Продано

Описання

Любите готувати та експериментувати на кухні? Для цього вам знадобиться бездоганний посуд. Заради любові до кулінарії була створена серія сковорід Valdinox Skandic. Завдяки позачасовому посуду Valdinox готувати їжу буде ще цікавіше. Відкрийте для себе чудовий смак і аромат приготованих страв і потіште ними своїх гостей.
 
Посуд Valdinox Skandic виготовляється за кованою технологією (новітня технологія формування алюмінію за дуже високих температур з використанням сильного тиску), що робить його надзвичайно міцним і стійким до механічних пошкоджень. Valdinox Skandic означає високоякісне виконання та незвичайний дизайн, що вирізняється білим кольором, незвичним для посуду, та з першого погляду викликає інтерес і цікавість.
 
Посуд має товсті стінки, завдяки чому швидко нагрівається та довго зберігає тепло, забезпечує рівномірний розподіл тепла, що запобігає деформації дна. Поверхня посуду покрита сертифікованим швейцарським антипригарним покриттям високої якості ILAG Basic, стійким до пошкоджень і надзвичайно легким для чищення.
 
Сковороди мають м’які ручки, які не нагріваються, і тому ваші руки захищені від опіків. Зовнішній вигляд ручок, що нагадує екзотичне дерево, у поєднанні з білими зовнішніми поверхнями посуду справляє надзвичайний ефект.
 
Рекомендуємо використовувати дерев'яне або нейлонове кухонне приладдя, щоб уникнути пошкодження антипригарної поверхні.

Каталожний номер:

 119879
Поділитися
valdinox

оцінок

4,5 (8 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити