Westmark Трисекційний контейнер для їжі, 1150 мл, м'ятно-зелена Westmark Трисекційний контейнер для їжі, 1150 мл, м'ятно-зелена
Зручний трисекційний ланч-бокс, що складається з 3 герметичних контейнерів об'ємом 200 мл, 350 мл та 500 мл, з'єднаних спільною сірою кришкою, стане вашим практичним супутником не тільки в дорозі.Цей практичний контейнер можна використовувати для зберігання перекусу або легкого обіду для роботи, навчання або подорожі. Підходить для зберігання йогурту, снеків, супу, салатів, свіжих фруктів, мюслі або горіхів. Завдяки своїй формі та компактності бокс ідеально підходить для зберігання та безпечного перенесення ваших улюблених ласощів, а його форма та компактність дозволяє розмістити його практично будь-де.Виготовлений з міцного пластику, оснащений гвинтовою кришкою з високоякісним силіконовим ущільнювачем. Кришка має спеціальну ручку для легкого відкручування і дуже добре закривається. Контейнер можна використовувати при температурі від -20 °C до 90 °C, тому його можна використовувати для заморожування продуктів. Більший контейнер також підходить для використання в мікрохвильовій печі. Можна мити в посудомийній машині.
0,0 0
809

Westmark Трисекційний контейнер для їжі, 1150 мл, м'ятно-зелена

Знижка -17% Новинка
Westmark Трисекційний контейнер для їжі, 1150 мл, м'ятно-зелена Westmark Трисекційний контейнер для їжі, 1150 мл, м'ятно-зелена Westmark Трисекційний контейнер для їжі, 1150 мл, м'ятно-зелена Westmark Трисекційний контейнер для їжі, 1150 мл, м'ятно-зелена Westmark Трисекційний контейнер для їжі, 1150 мл, м'ятно-зелена

Westmark Трисекційний контейнер для їжі, 1150 мл, м'ятно-зелена

Раніше: 979 ₴ | Знижка: 170 ₴ 809 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 809 ₴
Наявність: На складі 1 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 32 Вдячиків

ОписанняЗручний трисекційний ланч-бокс, що складається з 3 герметичних контейнерів об'ємом 200 мл, 350 мл та 500 мл, з'єднаних спільною сірою кришкою, стане вашим практичним супутником не тільки в дорозі.
 
Цей практичний контейнер можна використовувати для зберігання перекусу або легкого обіду для роботи, навчання або подорожі. Підходить для зберігання йогурту, снеків, супу, салатів, свіжих фруктів, мюслі або горіхів. Завдяки своїй формі та компактності бокс ідеально підходить для зберігання та безпечного перенесення ваших улюблених ласощів, а його форма та компактність дозволяє розмістити його практично будь-де.
 
Виготовлений з міцного пластику, оснащений гвинтовою кришкою з високоякісним силіконовим ущільнювачем. Кришка має спеціальну ручку для легкого відкручування і дуже добре закривається. Контейнер можна використовувати при температурі від -20 °C до 90 °C, тому його можна використовувати для заморожування продуктів. Більший контейнер також підходить для використання в мікрохвильовій печі. Можна мити в посудомийній машині.

Параметри та специфікація

Висота: 11,3 см
Глибина: 12,4 см
Колір: зелена
Матеріал : пластик
Мікрохвильова піч: ні
Об'єм: 1150 мл
Посудомийна машина: так
Ширина : 21 см

Каталожний номер:

 133656
Поділитися
westmark

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.