Westmark Сковорода-гриль, велика, 43,5 х 25,5 х5,1 см Westmark Сковорода-гриль, велика, 43,5 х 25,5 х5,1 см
Нержавіюче деко з ручками ідеально підходить для приготування на грилі невеликих шматків м'яса або овочів. Воно вловлює соки, дозволяючи повторно готувати їжу, щоб зробити її ще смачнішою та соковитішою. Це також зменшує небажані спалахи жиру та соків, що стікають. Сковорода підходить для гриля на відкритому повітрі, але також знайде своє застосування на вашій кухні, при приготуванні їжі в духовці.Зручність у використанні сковороди забезпечується великими боковими ручками. Ця сковорода-гриль виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, її можна мити в посудомийній машині..
0,0 0
829

Westmark Сковорода-гриль, велика, 43,5 х 25,5 х5,1 см

Westmark Сковорода-гриль, велика, 43,5 х 25,5 х5,1 см

Наявність: Продано

ОписанняНержавіюче деко з ручками ідеально підходить для приготування на грилі невеликих шматків м'яса або овочів. Воно вловлює соки, дозволяючи повторно готувати їжу, щоб зробити її ще смачнішою та соковитішою. Це також зменшує небажані спалахи жиру та соків, що стікають. Сковорода підходить для гриля на відкритому повітрі, але також знайде своє застосування на вашій кухні, при приготуванні їжі в духовці.
Зручність у використанні сковороди забезпечується великими боковими ручками. Ця сковорода-гриль виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, її можна мити в посудомийній машині.
.

Параметри та специфікація

Висота: 5,1 см
Глибина: 25,5 см
Колір: срібна
Матеріал : нержавіюча сталь
Посудомийна машина: так
Ширина : 43,5 см

Каталожний номер:

 133691
Поділитися
westmark

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.