Яєчний картридж ECOEGG для білої та світлоїбілизни, 50 прань, весняні квіти Яєчний картридж ECOEGG для білої та світлоїбілизни, 50 прань, весняні квіти
Не викидайте ваше пральне яйце Ecoegg. Ви можете легко замінити картридж для прання. Прекрасний аромат весняних квітів. Спеціально для прання білої та світлої білизни. Також підходить для алергіків. Коли ви використаєте гранули у вашому пральному яйці Ecoegg, не викидайте пластиковий контейнер від прального яйця, просто засипте гранули і використовуйте його знову. Ця упаковка містить 2 пакети мінеральних гранул і один пакет турмалінових гранул. Коли прийшов час наповнити яйце, залиште оригінальні гранули в яйці і додайте один пакетик білих гранул. Повторюйте цю процедуру щоразу, коли білі гранули зменшаться приблизно до 1/2 свого початкового розміру. Чорні гранули слід додавати лише у виняткових випадках, якщо вони випадково висипалися з яйця, були якимось чином пошкоджені або якщо здатність яйця до миття значно погіршилася. Склад: мінеральні гранули - 30% аніонних тензидів 15-30% неаніонних тензидів парфуми (ефірні олії)
0,0 0
-1

Яєчний картридж ECOEGG для білої та світлоїбілизни, 50 прань, весняні квіти

Яєчний картридж ECOEGG для білої та світлоїбілизни, 50 прань, весняні квіти

Зробивши покупку ви отримаєте 1 Вдячика

ОписанняНе викидайте ваше пральне яйце Ecoegg. Ви можете легко замінити картридж для прання. Прекрасний аромат весняних квітів. Спеціально для прання білої та світлої білизни. Також підходить для алергіків.
Коли ви використаєте гранули у вашому пральному яйці Ecoegg, не викидайте пластиковий контейнер від прального яйця, просто засипте гранули і використовуйте його знову. Ця упаковка містить 2 пакети мінеральних гранул і один пакет турмалінових гранул.
Коли прийшов час наповнити яйце, залиште оригінальні гранули в яйці і додайте один пакетик білих гранул. Повторюйте цю процедуру щоразу, коли білі гранули зменшаться приблизно до 1/2 свого початкового розміру. Чорні гранули слід додавати лише у виняткових випадках, якщо вони випадково висипалися з яйця, були якимось чином пошкоджені або якщо здатність яйця до миття значно погіршилася.
Склад:
  • мінеральні гранули - 30% аніонних тензидів
  • 15-30% неаніонних тензидів
  • парфуми (ефірні олії)

Каталожний номер:

 806497
Поділитися
ecoegg

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити