Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: п'ятниця 05. 06. 2026
4Home Бавовняна постільна білизна Caress, 140 x 200 см, 70 x 90 см
4Home Бавовняна постільна білизна Caress, 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 135 x 200 см, 80 x 80 см
- 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 160 x 200 см, 70 x 80 см
Каталожний номер:
238559Описання
Бавовняна постільна білизна в поєднанні ідеальної елегантності та м'якості. Простий дизайн пір'їнок в сіро-білому поєднанні стане ідеальним доповненням до сучасних і традиційних інтер'єрів і перетворить ваше ліжко в ідеально затишний куточок для відпочинку. Словом, постільна білизна, в яку ви закохаєтесь з першого погляду та дотику.
Якісна 100% бавовна гарантує максимальний комфорт під час сну. Постільна білизна має однаковий мотив з обох сторін і застібається на блискавку.
У набір входить:
• 1x наволочка 70 х 90 см
• 1x підковдра 140 х 200 см
Параметри
| Бренд: |
4Home
|
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | сіра |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Прасування: | рекомендуємо прасувати на середній температурі |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розмір: | 140 x 200 см, 70 x 90 см |
| Розміри ковдри: | 140 x 200 см |
| Розміри подушки: | 70 x 90 см |
| Сушарка: | так |
| Тип ліжка: | стандартне односпальне ліжко |