Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: вівторок 26. 05. 2026
4Home Бавовняна постільна білизна Caress, 160 x 200 см, 70 x 80 см
4Home Бавовняна постільна білизна Caress, 160 x 200 см, 70 x 80 см
- 160 x 200 см, 70 x 80 см
- 135 x 200 см, 80 x 80 см
- 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 160 x 200 см, 70 x 80 см
Каталожний номер:
244640Описання
Бавовняна постільна білизна, що поєднує в собі досконалу елегантність і ніжність. Простий дизайн пір'їнок у сіро-білій комбінації є ідеальним доповненням до сучасного та традиційного інтер'єру і перетворить ваше ліжко на ідеально затишний куточок для відпочинку. Коротше кажучи, постільна білизна, яку ви полюбите з першого погляду і дотику.
Якісна 100% бавовна гарантує максимальний комфорт під час сну. Постільна білизна має однаковий малюнок з обох боків і оснащена застібкою-блискавкою.
Набір містить:
1x наволочка 70 x 80 см
1x підковдра 160 x 200 см
Параметри
| Бренд: |
4Home
|
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | сіра |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Прасування: | рекомендуємо прасувати на середній температурі |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розмір: | 160 x 200 см, 70 x 80 см |
| Розміри ковдри: | 160 x 200 см |
| Розміри подушки: | 70 x 80 см |
| Сушарка: | так |
| Тип ліжка: | стандартне односпальне ліжко |