4Home непроникний наматрацник Relax, 140 x 200 см 4Home непроникний наматрацник Relax, 140 x 200 см
 Захистіть свій матрац від бруду та пошкоджень швидко і легко. Непроникний наматрацник - ідеальний помічник для кожної оселі. Він не пропускає воду або інші рідини, а також дуже повітропроникний завдяки поліуретановому покриттю. Це означає, що вам більше ніколи не доведеться міняти матрац вашої дитини. Крім того, тим, хто любить споживати їжу та напої в ліжку, більше не доведеться відпирати небажані плями вручну. На кутах наматрацника є зручні гумки для комфортного прилягання до матраца - так наматрацник завжди залишається на місці. Поверхня наматрацника виготовлена з приємної махри. Прати при температурі до 95 °C, для звичайного використання рекомендуємо прати при температурі 60 °C. Не підходить для сушіння в сушильній машині. Не можна прасувати. Наматрацник підходить для матраців з максимальною висотою 30 см. Матеріал верхньої сторони: 58% бавовна, 20% поліестер, 22% поліуретан Матеріал нижньої сторони: 100% поліуретан
4,5 227
709

4Home непроникний наматрацник Relax, 140 x 200 см

4Home непроникний наматрацник Relax, 140 x 200 см

Наявність: Продано

ОписанняЗахистіть свій матрац від бруду та пошкоджень швидко і легко. Непроникний наматрацник - ідеальний помічник для кожної оселі. Він не пропускає воду або інші рідини, а також дуже повітропроникний завдяки поліуретановому покриттю. Це означає, що вам більше ніколи не доведеться міняти матрац вашої дитини. Крім того, тим, хто любить споживати їжу та напої в ліжку, більше не доведеться відпирати небажані плями вручну.

На кутах наматрацника є зручні гумки для комфортного прилягання до матраца - так наматрацник завжди залишається на місці. Поверхня наматрацника виготовлена з приємної махри. Прати при температурі до 95 °C, для звичайного використання рекомендуємо прати при температурі 60 °C. Не підходить для сушіння в сушильній машині. Не можна прасувати.

Наматрацник підходить для матраців з максимальною висотою 30 см.

Матеріал верхньої сторони: 58% бавовна, 20% поліестер, 22% поліуретан

Матеріал нижньої сторони: 100% поліуретан

Параметри та специфікація

Висота: 0,4 см
Колір: біла
Матеріал : 58% бавовна, 20% поліестер, 22% поліуретан
Рекомендоване прання: 60 °C
Розмір: 140 x 200 см

Каталожний номер:

 203978
Поділитися
a4home

оцінок

4,5 (227 оцінка)
99 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.