4Home Різдвяний вінок Pine 32 см 4Home Різдвяний вінок Pine 32 см
 Доведіть своє різдвяне оздоблення до досконалості за допомогою вишуканого різдвяного вінка. Природна декорація із шишками, джутовими бантами та контрастними червоними ягодами матиме чудовий вигляд як в інтер’єрі, так і зовні на дверях чи воротях. Одним словом, ідеальна деталь, що підкреслить затишну різдвяну атмосферу. Вінок виготовлений з високоякісного пластику, тож після Різдва його можна зберегти та використати знову наступного року.
4,0 63
419

4Home Різдвяний вінок Pine 32 см

4Home Різдвяний вінок Pine 32 см

Наявність: Продано

ОписанняДоведіть своє різдвяне оздоблення до досконалості за допомогою вишуканого різдвяного вінка. Природна декорація із шишками, джутовими бантами та контрастними червоними ягодами матиме чудовий вигляд як в інтер’єрі, так і зовні на дверях чи воротях. Одним словом, ідеальна деталь, що підкреслить затишну різдвяну атмосферу. Вінок виготовлений з високоякісного пластику, тож після Різдва його можна зберегти та використати знову наступного року.

Параметри та специфікація

Діаметр: 32 см
Колір: червона
Матеріал : пластик + текстиль

Каталожний номер:

 696400
Поділитися
a4home

оцінок

4,0 (63 оцінка)
92 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити