Alpina 95450 Набір з 7 предметів — кухонна мульти тертка Alpina 95450 Набір з 7 предметів — кухонна мульти тертка
 Тертки є незамінними кухонними помічниками. Якщо ми хочемо ще більше полегшити роботу, варто відмовитися від класичних простих терток і придбати тертку багатофункціональну. Завдяки цьому мультиталанту приготування овочевих салатів, тертя сиру, шоколаду тощо буде іграшкою. Мультитертка має 5 змінних різальних поверхонь (шатківниця, дрібна та груба тертка, тертка-рашпіль). Включно з захистом пальців. Виготовлено з пластику.
0,0 0
289

Alpina 95450 Набір з 7 предметів — кухонна мульти тертка

Alpina 95450 Набір з 7 предметів — кухонна мульти тертка

Наявність: Продано

ОписанняТертки є незамінними кухонними помічниками. Якщо ми хочемо ще більше полегшити роботу, варто відмовитися від класичних простих терток і придбати тертку багатофункціональну. Завдяки цьому мультиталанту приготування овочевих салатів, тертя сиру, шоколаду тощо буде іграшкою. Мультитертка має 5 змінних різальних поверхонь (шатківниця, дрібна та груба тертка, тертка-рашпіль). Включно з захистом пальців. Виготовлено з пластику.

Параметри та специфікація

Кількість штук в наборі: 7 шт.
Колір: біла
Матеріал : нержавіюча сталь + пластик
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 122634
Поділитися

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.