Altom Підставка під яйце Heart Folk I, 6 шт. Altom Підставка під яйце Heart Folk I, 6 шт.
Маленька підставка під яйце призначена для насолодження спокійним сніданком у вихідні дні. Завдяки білому забарвленню вона впишеться в столовий набір посуду, який Ви вже маєте вдома, в той час, як непомітна картинка серця порадує не тільки любителів миловидності, але і дітей.Завдяки своєму мотиву порцелянова підставка під яйце буде актуальною впродовж цілого року, а також буде гарною на святковому столі. Зробіть свій ранок приємнішим за сніданком, який викличе на вашому обличчі посмішку та розширте свою колекцію посуду!
2,5 3
319

Altom Підставка під яйце Heart Folk I, 6 шт.

Altom Підставка під яйце Heart Folk I, 6 шт.

Наявність: Продано

ОписанняМаленька підставка під яйце призначена для насолодження спокійним сніданком у вихідні дні. Завдяки білому забарвленню вона впишеться в столовий набір посуду, який Ви вже маєте вдома, в той час, як непомітна картинка серця порадує не тільки любителів миловидності, але і дітей.
 
Завдяки своєму мотиву порцелянова підставка під яйце буде актуальною впродовж цілого року, а також буде гарною на святковому столі. Зробіть свій ранок приємнішим за сніданком, який викличе на вашому обличчі посмішку та розширте свою колекцію посуду!
 

Параметри та специфікація

Висота: 6,5 см
Діаметр: 4,9 см
Кількість штук в наборі: 6 шт.
Колір: поєднання кольорів
Матеріал : фарфор
Мікрохвильова піч: так
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 126194
Поділитися
altom

оцінок

2,5 (3 оцінка)
66 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити