Altom Вішалка для дверей 4 гачки, 35 x 2,5 x 20 см Altom Вішалка для дверей 4 гачки, 35 x 2,5 x 20 см
Дім - це не просто "чотири стіни", це простір, де ми відчуваємо себе в безпеці, де ми відпочиваємо, відновлюємо сили і проводимо час зі своїми близькими. Те, як ми почуваємося вдома, звичайно, пов'язано з атмосферою, яка панує в ньому, теплом і - як зазначають дизайнери інтер'єру - естетикою. Чисті і незахаращені інтер'єри змушують нас відчувати себе краще, тому те, як організовано простір в наших будинках - чи мають предмети постійне місце або розкидані - не позбавлене значення. Пам'ятайте, що порядок і гармонія, встановлені в інтер'єрі, матимуть безпосередній вплив на самопочуття нас - членів сім'ї.Дверний вішак на 4 гачка від Altom допоможе досягти порядку і гармонії, дозволяючи знайти мир і спокій в наших будинках.Параметри: максимальна товщина дверей: 4 см легка установка завдяки підвісці ми не руйнуємо нашу плитку можна використовувати в будь-якому приміщенні
3,5 17
-1

Altom Вішалка для дверей 4 гачки, 35 x 2,5 x 20 см

Altom Вішалка для дверей 4 гачки, 35 x 2,5 x 20 см

17 оцінка
Зробивши покупку ви отримаєте 1 Вдячика

ОписанняДім - це не просто "чотири стіни", це простір, де ми відчуваємо себе в безпеці, де ми відпочиваємо, відновлюємо сили і проводимо час зі своїми близькими. Те, як ми почуваємося вдома, звичайно, пов'язано з атмосферою, яка панує в ньому, теплом і - як зазначають дизайнери інтер'єру - естетикою.
 
Чисті і незахаращені інтер'єри змушують нас відчувати себе краще, тому те, як організовано простір в наших будинках - чи мають предмети постійне місце або розкидані - не позбавлене значення. Пам'ятайте, що порядок і гармонія, встановлені в інтер'єрі, матимуть безпосередній вплив на самопочуття нас - членів сім'ї.
 
Дверний вішак на 4 гачка від Altom допоможе досягти порядку і гармонії, дозволяючи знайти мир і спокій в наших будинках.
 
Параметри:
  • максимальна товщина дверей: 4 см
  • легка установка
  • завдяки підвісці ми не руйнуємо нашу плитку
  • можна використовувати в будь-якому приміщенні

Параметри та специфікація

Висота: 2,5 см
Глибина: 20 см
Колір: чорна
Матеріал : деревина + метал
Ширина : 35 см

Каталожний номер:

 805387
Поділитися
altom

оцінок

3,5 (17 оцінка)
94 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.