Анатомічна подушка з регульованою висотою з піни з ефектом пам'яті та гелю Анатомічна подушка з регульованою висотою  з піни з ефектом пам'яті та гелю
Унікальна анатомічна подушка з чотиришаровою піною з ефектом пам'яті та гелевим наповнювачем. Шари піни можна вільно комбінувати, щоб встановити будь-яку висоту і жорсткість подушки. Інноваційна подушка для спокійного та комфортного сну.Піна з ефектом пам'яті індивідуально адаптується до положення сну, допомагаючи при проблемах шийного відділу хребта і скутості м'язів.Внутрішня частина подушки складається з чотирьох шарів піни ергономічної форми - двох шарів піни з ефектом пам'яті та двох шарів гелевої піни. Шари можна укладати окремо. Комбінуючи або видаляючи деякі шари, можна знайти оптимальну індивідуальну подушку в залежності від відчуттів і потреб людини.Високоякісний чохол збагачений екстрактом алое вера. Можна прати при температурі 30 °C. Сертифікація OEKO-TEX.Матеріал: наповнювач - в'язкопружна піна з ефектом пам'яті, чохол - 100% віскоза.
0,0 0
1929

Анатомічна подушка з регульованою висотою з піни з ефектом пам'яті та гелю

Знижка -23%
Анатомічна подушка з регульованою висотою  з піни з ефектом пам'яті та гелю Анатомічна подушка з регульованою висотою  з піни з ефектом пам'яті та гелю Анатомічна подушка з регульованою висотою  з піни з ефектом пам'яті та гелю Анатомічна подушка з регульованою висотою  з піни з ефектом пам'яті та гелю

Анатомічна подушка з регульованою висотою з піни з ефектом пам'яті та гелю

Раніше: 2 499 ₴ | Знижка: 570 ₴ 1 929 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 1 929 ₴
Наявність: На складі 2 шт
У вас: середа 05. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 53 Вдячиків

ОписанняУнікальна анатомічна подушка з чотиришаровою піною з ефектом пам'яті та гелевим наповнювачем. Шари піни можна вільно комбінувати, щоб встановити будь-яку висоту і жорсткість подушки. Інноваційна подушка для спокійного та комфортного сну.
 
Піна з ефектом пам'яті індивідуально адаптується до положення сну, допомагаючи при проблемах шийного відділу хребта і скутості м'язів.
 
Внутрішня частина подушки складається з чотирьох шарів піни ергономічної форми - двох шарів піни з ефектом пам'яті та двох шарів гелевої піни. Шари можна укладати окремо. Комбінуючи або видаляючи деякі шари, можна знайти оптимальну індивідуальну подушку в залежності від відчуттів і потреб людини.
 
Високоякісний чохол збагачений екстрактом алое вера. Можна прати при температурі 30 °C. Сертифікація OEKO-TEX.
 
Матеріал: наповнювач - в'язкопружна піна з ефектом пам'яті, чохол - 100% віскоза.

Параметри та специфікація

Висота: 12 см
Довжина: 60 см
Колір: біла
Наповнювач: піна з пам'яттю
Рекомендоване прання: 30 °C
Розміри: 60 х 40 см
Ширина : 40 см

Каталожний номер:

 806768
Поділитися

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити