Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Bellatex Крепова постільна білизна Гібіскус, 140 x 220 см, 70 x 90 см
Bellatex Крепова постільна білизна Гібіскус, 140 x 220 см, 70 x 90 см
- 140 x 220 см, 70 x 90 см
- 140 x 200 см, 70 x 90 см
- 140 x 220 см, 70 x 90 см
Каталожний номер:
245360Описання
Якісна крепова постільна білизна Гібіскус від Bellatex — чудовий вибір для комфортного та спокійного сну. Використаний бавовняний матеріал є повітропроникним, приємним на дотик та чудово поглинає вологу, завдяки чому забезпечує комфорт протягом усієї ночі.
Завдяки типовій креповій структурі постільну білизну не потрібно прасувати, що оцінять всі, хто віддає перевагу легкому догляду. Практична застібка-блискавка з кульковим бігунком дозволяє швидко і зручно натягнути простирадло.
Елегантне поєднання білого та сірого кольорів виглядає позачасово і легко поєднується з будь-яким інтер'єром спальні.
Крепова постільна білизна — ідеальний вибір для тих, хто шукає поєднання комфорту, практичності та простоти догляду. Широкий вибір кольорів і візерунків дозволить вам створити спальню саме такою, як ви мрієте.
Догляд: дотримуйтесь символів догляду, зазначених на етикетці тканини
прання при 40 °C, делікатний режим
рекомендуємо прати вивернутою назовні з застебнутою блискавкою
сушіть у сушарці при низькій температурі
не прасувати
Вміст упаковки:
1× підковдра 140 × 220 см
1× наволочка 70 × 90 см
Параметри
| Бренд: |
Bellatex
|
| Вага: | 135 г/м² |
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | сіра |
| Матеріал : | 100% бавовна креп |
| Прасування: | nežehlivá úprava |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розмір: | 140 x 220 см, 70 x 90 см |
| Розміри ковдри: | 140 x 220 см |
| Розміри подушки: | 70 x 90 см |
| Сушарка: | так |
| Тип ліжка: | односпальне ліжко подовженої довжини |