Berlinger Haus Молочник Burgundy Metallic Line, 1.2 л Berlinger Haus Молочник Burgundy Metallic Line, 1.2 л
Високоякісний та елегантний молочник Burgundy Metallic Line, виготовлений з міцного кованого алюмінію, знайде своє місце на кожній кухні. Він стане чудовим помічником для приготування та підігріву молока. Молочник має 3-шарову мармурову поверхню з антипригарним покриттям. Підігріта їжа ніколи не пригорить і не потече. Ергономічна ручка з м'яким покриттям забезпечує легке та безпечне використання. Збоку молочник має литий носик. Молочник має кумулятивні властивості для швидкого розподілу тепла та економії енергії. Екологічно чистий, не містить PFOA, свинцю та кадмію.
4,5 16
499

Berlinger Haus Молочник Burgundy Metallic Line, 1.2 л

Berlinger Haus Молочник Burgundy Metallic Line, 1.2 л

16 оцінка
499 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 329 ₴
Наявність: На складі 1 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 14 Вдячиків

ОписанняВисокоякісний та елегантний молочник Burgundy Metallic Line, виготовлений з міцного кованого алюмінію, знайде своє місце на кожній кухні. Він стане чудовим помічником для приготування та підігріву молока. Молочник має 3-шарову мармурову поверхню з антипригарним покриттям. Підігріта їжа ніколи не пригорить і не потече. Ергономічна ручка з м'яким покриттям забезпечує легке та безпечне використання. Збоку молочник має литий носик. Молочник має кумулятивні властивості для швидкого розподілу тепла та економії енергії. Екологічно чистий, не містить PFOA, свинцю та кадмію.

Параметри та специфікація

Газ: так
Діаметр: 12 см
Електрика: так
Індукція: ні
Колір: червона
Матеріал : алюміній
Об'єм: 1,2 л
Посудомийна машина: так
Склокераміка: так

Каталожний номер:

 114742
Поділитися
berlingerhaus

оцінок

4,5 (16 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.