Cattara Кемпінговий розсувний набір Double, сірий Cattara Кемпінговий розсувний набір Double, сірий
  Цей практичний складаний стіл з рівною поверхнею білого кольору і чотирма складаними стільцями стане відмінним супутником у кемпінгу, на пікніку або в саду.   Стіл оснащений двома регульованими ніжками, які забезпечують високу стабільність. Ніжки фіксуються в потрібному положенні, що виключає ризик випадкового складання, до того ж є можливість телескопічного регулювання висоти в двох фіксованих і одному крайньому положенні. Поверхня столу виготовлена з міцного двокомпонентного гетинаксу, який забезпечує міцну основу під час споживання їжі. Вона також легко миється.   Стіл використовується і як валіза, до якої можна скласти стільці. Завдяки невеликим розмірам 60 x 60 x 6,5 см і низькій вазі у складеному стані набір компактний, зручна ручка уможливлює його легке перенесення.   Технічні параметри:   розміри стільця: 36 x 27 x 36 см вантажність стільця: 90 кг розміри столу: 120 x 60 x 66 см висота столу: 56/ 62/ 72 см
4,5 17
1999

Cattara Кемпінговий розсувний набір Double, сірий

Cattara Кемпінговий розсувний набір Double, сірий

Наявність: Продано

Описання

Цей практичний складаний стіл з рівною поверхнею білого кольору і чотирма складаними стільцями стане відмінним супутником у кемпінгу, на пікніку або в саду.
 
Стіл оснащений двома регульованими ніжками, які забезпечують високу стабільність. Ніжки фіксуються в потрібному положенні, що виключає ризик випадкового складання, до того ж є можливість телескопічного регулювання висоти в двох фіксованих і одному крайньому положенні. Поверхня столу виготовлена з міцного двокомпонентного гетинаксу, який забезпечує міцну основу під час споживання їжі. Вона також легко миється.
 

Стіл використовується і як валіза, до якої можна скласти стільці. Завдяки невеликим розмірам 60 x 60 x 6,5 см і низькій вазі у складеному стані набір компактний, зручна ручка уможливлює його легке перенесення.

 
Технічні параметри:
 
  • розміри стільця: 36 x 27 x 36 см
  • вантажність стільця: 90 кг
  • розміри столу: 120 x 60 x 66 см
  • висота столу: 56/ 62/ 72 см

Параметри та специфікація

Вага : 7,1 кг
Колір: сіра
Матеріал : алюміній

Каталожний номер:

 680882
Поділитися
cattara

оцінок

4,5 (17 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити