Cattara Ізотермічна циліндрічна плівка SOS, зелений 200 x 92 см Cattara Ізотермічна циліндрічна плівка SOS, зелений 200 x 92 см
 Ізотермічна плівка є конче потрібною частиною спорядження для походів на природу. Основною функцією є запобігання втраті тепла внаслідок випаровування води з поверхні тіла. Для досягнення максимального ефекту людина повинна бути обгорнута без просвітів навколо всього тіла. Переохолоджена людина має бути одягнена, укрита, ізольована від холодної землі за допомогою підкладки і вже після цього обгорнута плівкою. Циліндричне виконання є простим способом укривання без втрати тепла; як і спальний мішок, підходить для лежання.
4,5 4
339

Cattara Ізотермічна циліндрічна плівка SOS, зелений 200 x 92 см

Cattara Ізотермічна циліндрічна плівка SOS, зелений 200 x 92 см

4 оцінка
339 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 339 ₴
Наявність: На складі 2 шт
У вас: четвер 07. 03. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 17 Вдячиків

ОписанняІзотермічна плівка є конче потрібною частиною спорядження для походів на природу. Основною функцією є запобігання втраті тепла внаслідок випаровування води з поверхні тіла. Для досягнення максимального ефекту людина повинна бути обгорнута без просвітів навколо всього тіла. Переохолоджена людина має бути одягнена, укрита, ізольована від холодної землі за допомогою підкладки і вже після цього обгорнута плівкою. Циліндричне виконання є простим способом укривання без втрати тепла; як і спальний мішок, підходить для лежання.

Параметри та специфікація

Глибина: 200 см
Колір: зелена
Ширина : 92 см

Каталожний номер:

 692805
Поділитися
cattara

оцінок

4,5 (4 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити