Compactor Бамбукова полиця з тримачем для милаBestlock SPA Bamboo, 27,3 x 15 x 13,5 см Compactor Бамбукова полиця з тримачем для милаBestlock SPA Bamboo, 27,3 x 15 x 13,5 см
  Маєте гарну облицювальну плитку і не хочете пошкодити її дрилем чи клеєм? Або мешкаєте в найманій квартирі і просто не можете свердлити стіну? Тоді гачки та тримачі для ванної кімнати Compactor із запатентованою системою Bestlockє для вас ідеальним рішенням. Без використання краплі клею, дриля чи іншого інструменту ви можете легко прикріпити гачок до будь-якої гладкої непористої поверхні. До того ж його так само легко можна зняти та перенести, чи то на кілька сантиметрів, чи то пізніше в іншу квартиру.   Організація вашої ванної кімнати ще ніколи не була настільки легкою. Полиця для ванної кімнати з тримачем для мила Compactor у сучасному дизайні з бамбуковим деревом та антикорозійним покриттям сталевих деталей відразу вирішить проблему з місцем для речей у вашій ванній кімнаті, а також буде виразним дизайнерським доповненням.   Прикріплення підвісної системи Bestlock є просто іграшкою. Першим кроком до успішного встановлення є видалення забрудненьз гладкої непористої поверхні, яку ви вибрали. Помістіть присосок на поверхню плитки(скла, дзеркала ...), в жодному разі не на шов! Знімітьз присоска захисну плівку,, а потім його до поверхні щільно притиснітьі закріпіть гайкою, повернувши її на 1/4 оберту за годинниковою стрілкою. Тепер все готово!   Ви вирішили пересунути гачки і тримачі на кілька сантиметрів або збираєтеся переїхати у нове житло? Жодних проблем. Зняти тримач, полицю або гачок з системою Bestlock так само просто, як і встановити. Достатньо повернути гайку в протилежному напрямку і зняти присосок.   Bestlock прикріплюється до будь-якої гладкої непористої поверхні (скло, дзеркало, плитка, метал) і знайде широке застосування в усьому домашньому господарстві. Всі вироби з системою Bestlock водонепроникні, а тому ідеально підходять для ванних кімнат, кухонь і туалетів.   Матеріал: бамбукове дерево, метал, пластик
0,0 0
1549

Compactor Бамбукова полиця з тримачем для милаBestlock SPA Bamboo, 27,3 x 15 x 13,5 см

Знижка -16%
Compactor Бамбукова полиця з тримачем для милаBestlock SPA Bamboo, 27,3 x 15 x 13,5 см Compactor Бамбукова полиця з тримачем для милаBestlock SPA Bamboo, 27,3 x 15 x 13,5 см Compactor Бамбукова полиця з тримачем для милаBestlock SPA Bamboo, 27,3 x 15 x 13,5 см Compactor Бамбукова полиця з тримачем для милаBestlock SPA Bamboo, 27,3 x 15 x 13,5 см Compactor Бамбукова полиця з тримачем для милаBestlock SPA Bamboo, 27,3 x 15 x 13,5 см

Compactor Бамбукова полиця з тримачем для милаBestlock SPA Bamboo, 27,3 x 15 x 13,5 см

Раніше: 1 849 ₴ | Знижка: 300 ₴ 1 549 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 639 ₴
Наявність: На складі
У вас: п'ятниця 31. 05. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 55 Вдячиків

Описання

Маєте гарну облицювальну плитку і не хочете пошкодити її дрилем чи клеєм? Або мешкаєте в найманій квартирі і просто не можете свердлити стіну? Тоді гачки та тримачі для ванної кімнати Compactor із запатентованою системою Bestlockє для вас ідеальним рішенням. Без використання краплі клею, дриля чи іншого інструменту ви можете легко прикріпити гачок до будь-якої гладкої непористої поверхні. До того ж його так само легко можна зняти та перенести, чи то на кілька сантиметрів, чи то пізніше в іншу квартиру.
 
Організація вашої ванної кімнати ще ніколи не була настільки легкою. Полиця для ванної кімнати з тримачем для мила Compactor у сучасному дизайні з бамбуковим деревом та антикорозійним покриттям сталевих деталей відразу вирішить проблему з місцем для речей у вашій ванній кімнаті, а також буде виразним дизайнерським доповненням.
 
Прикріплення підвісної системи Bestlock є просто іграшкою. Першим кроком до успішного встановлення є видалення забрудненьз гладкої непористої поверхні, яку ви вибрали. Помістіть присосок на поверхню плитки(скла, дзеркала ...), в жодному разі не на шов! Знімітьз присоска захисну плівку,, а потім його до поверхні щільно притиснітьі закріпіть гайкою, повернувши її на 1/4 оберту за годинниковою стрілкою. Тепер все готово!
 
Ви вирішили пересунути гачки і тримачі на кілька сантиметрів або збираєтеся переїхати у нове житло? Жодних проблем. Зняти тримач, полицю або гачок з системою Bestlock так само просто, як і встановити. Достатньо повернути гайку в протилежному напрямку і зняти присосок.
 
Bestlock прикріплюється до будь-якої гладкої непористої поверхні (скло, дзеркало, плитка, метал) і знайде широке застосування в усьому домашньому господарстві. Всі вироби з системою Bestlock водонепроникні, а тому ідеально підходять для ванних кімнат, кухонь і туалетів.
 
Матеріал: бамбукове дерево, метал, пластик

Параметри та специфікація

Вантажопідйомність: 12 кг
Висота: 13,5 см
Глибина: 15 см
Колір: природній
Матеріал : бамбук
Ширина : 27,3 см

Каталожний номер:

 690733
Поділитися
compactor

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити