Compactor Вішак пристінний металевий, чорний Compactor Вішак пристінний металевий, чорний
  Вішак пристінний фірми Compactor є доречним аксесуаром для квартир, приватних будинків або офісів. Проста конструкціявиготовлена з металу, чорний колірє сучасним і підходить до більшості інтер'єрів. До взуттєвої частини увійде 12 пар взуття,завдяки лакованій поверхні догляд і в зимові місяці дуже простий. П'яти подвійних гачківбуде цілком достатньо для сім'ї з чотирьох осіб.   Монтаж пристінного вішака простий і не потребує ознайомлення з детальною інструкцією. Завдяки невеликій глибині він підходить і для невеликих квартир з обмеженим простором.
3,5 5
2999

Compactor Вішак пристінний металевий, чорний

Compactor Вішак пристінний металевий, чорний

Наявність: Продано

Описання

Вішак пристінний фірми Compactor є доречним аксесуаром для квартир, приватних будинків або офісів. Проста конструкціявиготовлена з металу, чорний колірє сучасним і підходить до більшості інтер'єрів. До взуттєвої частини увійде 12 пар взуття,завдяки лакованій поверхні догляд і в зимові місяці дуже простий. П'яти подвійних гачківбуде цілком достатньо для сім'ї з чотирьох осіб.
 
Монтаж пристінного вішака простий і не потребує ознайомлення з детальною інструкцією. Завдяки невеликій глибині він підходить і для невеликих квартир з обмеженим простором.

Параметри та специфікація

Висота: 190 см
Глибина: 30 см
Колір: чорна
Матеріал : метал
Ширина : 66 см

Каталожний номер:

 690713
Поділитися
compactor

оцінок

3,5 (5 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити