Crystalex Набір келихів для вина з 6 предметів GISELLE, 340 мл Crystalex Набір келихів для вина з 6 предметів GISELLE, 340 мл
 В простоті є краса. Гарний, вишуканий та оригінальний келих для вина буде ідеальним під час сімейних урочистостей, а також за вечерею на двох. Келихи бренду Crystalex виготовляються з високоякісного кришталевого скла під назвою «кристалін». Його перевагами є висока прозорість і механічна стійкість. Тонкостінні келихи точної форми з гладким краєм роблять виразними навіть найлегші вина.
5,0 1
499

Crystalex Набір келихів для вина з 6 предметів GISELLE, 340 мл

Crystalex Набір келихів для вина з 6 предметів GISELLE, 340 мл

Наявність: Продано

ОписанняВ простоті є краса. Гарний, вишуканий та оригінальний келих для вина буде ідеальним під час сімейних урочистостей, а також за вечерею на двох. Келихи бренду Crystalex виготовляються з високоякісного кришталевого скла під назвою «кристалін». Його перевагами є висока прозорість і механічна стійкість. Тонкостінні келихи точної форми з гладким краєм роблять виразними навіть найлегші вина.

Параметри та специфікація

Кількість штук в наборі: 6 шт.
Матеріал : скло
Об'єм: 340 мл
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 121677
Поділитися
crystalex

оцінок

5,0 (1 оцінки)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.