Дерево життя, коричневий, діам. 28 см Дерево життя, коричневий, діам. 28 см
 Дерев'яне дерево життя, яке символізує центр енергії та зв'язок між небом і землею. Воно символізує спокій, рівновагу, силу і стабільність. Показує вам необхідність продовжувати рухатися вперед. Будьте наполегливими і не зупиняйтеся, коли постає перешкода. Перешкоди – це благословення, яке дозволяє нам змінюватися та приносить уроки, силу та мудрість. Отримайте коричневу навісну прикрасу з дерева, яка буде приносити мир і спокій у ваш дім кожного разу, коли ви на неї дивитеся.
4,0 33
259

Дерево життя, коричневий, діам. 28 см

Дерево життя, коричневий, діам. 28 см

Наявність: Продано

ОписанняДерев'яне дерево життя, яке символізує центр енергії та зв'язок між небом і землею. Воно символізує спокій, рівновагу, силу і стабільність. Показує вам необхідність продовжувати рухатися вперед. Будьте наполегливими і не зупиняйтеся, коли постає перешкода. Перешкоди – це благословення, яке дозволяє нам змінюватися та приносить уроки, силу та мудрість. Отримайте коричневу навісну прикрасу з дерева, яка буде приносити мир і спокій у ваш дім кожного разу, коли ви на неї дивитеся.

Параметри та специфікація

Висота: 28 см
Колір: коричнева
Матеріал : деревина
Ширина : 2 см

Каталожний номер:

 695992
Поділитися

оцінок

4,0 (33 оцінка)
93 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити