Дитячий столовий набір з 5 предметів, Лев Дитячий столовий набір з 5 предметів, Лев
  Подавайте своїм дітям улюблені страви у симпатичному легенькому бамбуковому посуді та зробіть приємнішим їхнє щоденне харчування! Ви побачите, що навіть броколі не буде проблемою! Шукаєте посуд, який сподобається вашим дітям і водночас буде практичним і влаштовуватиме й вас? Придбайте дітям бамбуковий посуд і будьте eco-friendly. Бамбукові волокна останнім часом стали дуже популярним матеріалом для виготовлення стійкого, біорозкладаного посуду, що не містить BPA та інших токсичних пластмас. Тобто він придатний для вторинної переробки та максимально екологічний. Набір містить велику тарілку, миску, столові прибори та склянку, наприклад, для улюбленого апельсинового соку — смакота! Посуд стійкий до 80 °C. Тарілка може митися в посудомийній машині, не підходить для мікрохвильової печі.   Набір містить: 1x тарілку — діам. 21 см, в. 2 см 1x склянку — діам. 7,8 см, в. 9,2 см 1x миску — діам. 16,3 см, в. 4,2 см 1x виделку — довж. 13,5 см 1x ложку — довж. 13,5 см
4,5 19
299

Дитячий столовий набір з 5 предметів, Лев

Дитячий столовий набір з 5 предметів, Лев

Наявність: Продано

Описання

Подавайте своїм дітям улюблені страви у симпатичному легенькому бамбуковому посуді та зробіть приємнішим їхнє щоденне харчування! Ви побачите, що навіть броколі не буде проблемою!

Шукаєте посуд, який сподобається вашим дітям і водночас буде практичним і влаштовуватиме й вас? Придбайте дітям бамбуковий посуд і будьте eco-friendly. Бамбукові волокна останнім часом стали дуже популярним матеріалом для виготовлення стійкого, біорозкладаного посуду, що не містить BPA та інших токсичних пластмас. Тобто він придатний для вторинної переробки та максимально екологічний. Набір містить велику тарілку, миску, столові прибори та склянку, наприклад, для улюбленого апельсинового соку — смакота! Посуд стійкий до 80 °C. Тарілка може митися в посудомийній машині, не підходить для мікрохвильової печі.
 
Набір містить:
  • 1x тарілку — діам. 21 см, в. 2 см
  • 1x склянку — діам. 7,8 см, в. 9,2 см
  • 1x миску — діам. 16,3 см, в. 4,2 см
  • 1x виделку — довж. 13,5 см
  • 1x ложку — довж. 13,5 см

Параметри та специфікація

Кількість штук в наборі: 5 шт.
Колір: поєднання кольорів
Матеріал : бамбук
Мікрохвильова піч: ні
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 119784
Поділитися

оцінок

4,5 (19 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити