Fiskars 1051777 Ніж для чищення овочів Hard Edge, 9 см Fiskars 1051777 Ніж для чищення овочів Hard Edge, 9 см
  Малі ножі також потрібні на кухні. Ніж Fiskars із серії Hard Edge з прямим клинком довжиною 9 см та гострим кінчиком ідеально підходить для очищення та нарізання невеликих овочів і фруктів. Він чудово підійде, наприклад, для чищення молодої картоплі або моркви, вирізання серцевини яблука, розрізання слив навпіл.   Клинок ножа Fiskars Hard Edge виготовлений з твердої нержавної сталі та заточений за спеціальною технологією LZR-EDGE™. Завдяки цій обробці він залишається гострим вчетверо довше, ніж інші ножі. Ідеально ергономічне руків’я ножа Hard Edge покрите матеріалом Softouch ™ з тривимірним рельєфом поверхні, що гарантує безпечне та комфортне тримання.
4,5 3
829

Fiskars 1051777 Ніж для чищення овочів Hard Edge, 9 см

Розпродаж
Fiskars 1051777 Ніж для чищення овочів Hard Edge, 9 см

Fiskars 1051777 Ніж для чищення овочів Hard Edge, 9 см

3 оцінка
829 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 829 ₴
Наявність: На складі більше 6 шт
У вас: середа 03. 07. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 36 Вдячиків

Описання

Малі ножі також потрібні на кухні. Ніж Fiskars із серії Hard Edge з прямим клинком довжиною 9 см та гострим кінчиком ідеально підходить для очищення та нарізання невеликих овочів і фруктів. Він чудово підійде, наприклад, для чищення молодої картоплі або моркви, вирізання серцевини яблука, розрізання слив навпіл.
 
Клинок ножа Fiskars Hard Edge виготовлений з твердої нержавної сталі та заточений за спеціальною технологією LZR-EDGE™. Завдяки цій обробці він залишається гострим вчетверо довше, ніж інші ножі. Ідеально ергономічне руків’я ножа Hard Edge покрите матеріалом Softouch ™ з тривимірним рельєфом поверхні, що гарантує безпечне та комфортне тримання.

Параметри та специфікація

Вага : 0,05 кг
Довжина: 20,8 см
Довжина леза: 9 см
Матеріал : нержавіюча сталь + пластик
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 121856
Поділитися
fiskars

оцінок

4,5 (3 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.