Fiskars Solid Граблі М Fiskars Solid Граблі М
 Граблі для листя і трави Solid™ мають вражаюче легкий дизайн, який перетворить згрібання трави та листя на розвагу. Міцні пластикові зубці чудово підходять для згрібання та прибирання будь-якого саду, причому вони служитимуть вам довгі роки. Якщо вам потрібен гарно прибраний сад, граблі Solid™ вас точно не розчарують. Середній розмір для роботи на невеликих ділянках і навколо дерев. Міцні гнучкі зубці, спеціально розроблені для обробки нерівних поверхонь чи ґрунту з корінням. Для граблів FISKARS Solid 1014914 призначений держак FISKARS Solid 1014913. Зображення є лише ілюстративним, держак не входить у комплект поставки.
4,0 16
249

Fiskars Solid Граблі М

Fiskars Solid Граблі М

Наявність: Продано

ОписанняГраблі для листя і трави Solid™ мають вражаюче легкий дизайн, який перетворить згрібання трави та листя на розвагу. Міцні пластикові зубці чудово підходять для згрібання та прибирання будь-якого саду, причому вони служитимуть вам довгі роки. Якщо вам потрібен гарно прибраний сад, граблі Solid™ вас точно не розчарують. Середній розмір для роботи на невеликих ділянках і навколо дерев. Міцні гнучкі зубці, спеціально розроблені для обробки нерівних поверхонь чи ґрунту з корінням. Для граблів FISKARS Solid 1014914 призначений держак FISKARS Solid 1014913. Зображення є лише ілюстративним, держак не входить у комплект поставки.

Параметри та специфікація

Вага : 0,6 кг
Колір: чорна
Матеріал : алюміній
Ширина : 42 см

Каталожний номер:

 676726
Поділитися
fiskars

оцінок

4,0 (16 оцінка)
93 % клієнтів рекомендують

Питання

Цей товар має 1 запитання

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити