Florina Сковорода Rose, 20 см Florina Сковорода Rose, 20 см
  Ця серія посуду потішить усіх, хто любить оточувати себе елегантністю навіть на кухні. Металеві рожеві елементи становлять особливість каструль і сковорід. Сковорода виготовлена з кованого алюмінію, завдяки чому є стійкішою до пошкоджень. Посуд нагрівається швидко та рівномірно. Достатньо міцні стінки та дно зберігають тепло всередині сковороди, тому страва зберігає високу температуру довгий час після приготування. Антипригарна поверхня запобігає прилипанню їжі та полегшує очищення (рекомендуємо мити вручну). Сковорода має стійкі до високих температур ручки Soft Touch, які не нагріваються під час використання. Сковороду з гарячою їжею можна легко переносити без прихватки. Використовуючи посуд на газовій плиті, не забудьте поставити сковороду на конфорку такого самого розміру. В іншому разі занадто великий вогонь може пошкодити структуру посуду.
4,5 4
439

Florina Сковорода Rose, 20 см

Florina Сковорода Rose, 20 см

Наявність: Продано

Описання

Ця серія посуду потішить усіх, хто любить оточувати себе елегантністю навіть на кухні. Металеві рожеві елементи становлять особливість каструль і сковорід. Сковорода виготовлена з кованого алюмінію, завдяки чому є стійкішою до пошкоджень. Посуд нагрівається швидко та рівномірно. Достатньо міцні стінки та дно зберігають тепло всередині сковороди, тому страва зберігає високу температуру довгий час після приготування.
Антипригарна поверхня запобігає прилипанню їжі та полегшує очищення (рекомендуємо мити вручну). Сковорода має стійкі до високих температур ручки Soft Touch, які не нагріваються під час використання. Сковороду з гарячою їжею можна легко переносити без прихватки. Використовуючи посуд на газовій плиті, не забудьте поставити сковороду на конфорку такого самого розміру. В іншому разі занадто великий вогонь може пошкодити структуру посуду.

Параметри та специфікація

Висота: 5,5 см
Газ: так
Діаметр: 20 см
Електрика: так
Індукція: так
Колір: чорна
Матеріал : алюміній
Мікрохвильова піч: ні
Підігрів в духовці: так
Посудомийна машина: так
Склокераміка: так

Каталожний номер:

 125576
Поділитися
florina

оцінок

4,5 (4 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити