Фіранка Irma білий, 200 x 250 см Фіранка Irma білий, 200 x 250 см
 Фіранки непомітні, і в кімнаті ми навіть не звертаємо на них уваги, проте вони є важливою частиною кожної оселі. Вони зроблять її затишнішою, і кімнати вже не будуть здаватися вам порожніми. Ви без турбот можете насолоджуватися затишком своєї домівки. Фіранка Irma — ніжна жакардова фіранка з сучасним візерунком у вигляді орнаменту з хвильками по всій поверхні, яка закінчується тонкою облямівкою. Фіранка обшита, і її можна повісити прямо на вікно. На верхній край ви можете нашити шторну стрічку та стягнути її, щоб утворилися правильні складки. Зображення є лише ілюстративним, фіранка є тільки у виконанні для дверей.
0,0 0
619

Фіранка Irma білий, 200 x 250 см

Фіранка Irma білий, 200 x 250 см

Наявність: Продано

ОписанняФіранки непомітні, і в кімнаті ми навіть не звертаємо на них уваги, проте вони є важливою частиною кожної оселі. Вони зроблять її затишнішою, і кімнати вже не будуть здаватися вам порожніми. Ви без турбот можете насолоджуватися затишком своєї домівки. Фіранка Irma — ніжна жакардова фіранка з сучасним візерунком у вигляді орнаменту з хвильками по всій поверхні, яка закінчується тонкою облямівкою. Фіранка обшита, і її можна повісити прямо на вікно. На верхній край ви можете нашити шторну стрічку та стягнути її, щоб утворилися правильні складки. Зображення є лише ілюстративним, фіранка є тільки у виконанні для дверей.

Параметри та специфікація

Висота: 250 см
Колір: біла
Матеріал : 100% поліестер
Рекомендоване прання: 30 °C
Розмір: 200 x 250 см
Ширина : 200 см

Каталожний номер:

 232046
Поділитися

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити