Karlsson 5654BK Дизайнерський світлодіодний настільний годинник з бу дильником, 21 x 9 см Karlsson 5654BK Дизайнерський світлодіодний настільний годинник з бу дильником, 21 x 9 см
  Голландський бренд Karlsson представляє настільний годинник з будильником в імітації шпону відтінку венге, який відповідає всім уявленням про позачасовий дизайн. Забудьте про старі або пластикові будильники, які не варті сучасних інтер’єрів. Цей настільний годинник з будильником стане домінантою вашої приліжкової тумбочки, і ви навіть не будете звинувачувати його за те, що він розбудив вас вранці. Годинник працює від 3 батарей AAA (не входять в комплект паковання). Проте можливе живленняі через USB-кабель, що входить у комплект.   Бренд Karlsson працює на ринку з 1999 року. Маючи представництво більше ніж у 80 країнах світу, він є одним з найпопулярніших і найпродаваніших брендів дизайнерських годинників у своєму класі у світі. Декілька разів на рік Karlsson представляє нові моделі, які регулярно вражають своєю оригінальністю та новизною.   Якщо ви очікуєте від годинника дизайну та смаку, виберіть бренд Karlsson.
4,5 6
2749

Karlsson 5654BK Дизайнерський світлодіодний настільний годинник з бу дильником, 21 x 9 см

Знижка -8%
Karlsson 5654BK Дизайнерський світлодіодний настільний годинник з бу дильником, 21 x 9 см

Karlsson 5654BK Дизайнерський світлодіодний настільний годинник з бу дильником, 21 x 9 см

6 оцінка
Раніше: 2 999 ₴ | Знижка: 250 ₴ 2 749 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 2 749 ₴
Наявність: На складі 1 шт
У вас: середа 03. 07. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 101 Вдячиків

Описання

Голландський бренд Karlsson представляє настільний годинник з будильником в імітації шпону відтінку венге, який відповідає всім уявленням про позачасовий дизайн. Забудьте про старі або пластикові будильники, які не варті сучасних інтер’єрів. Цей настільний годинник з будильником стане домінантою вашої приліжкової тумбочки, і ви навіть не будете звинувачувати його за те, що він розбудив вас вранці. Годинник працює від 3 батарей AAA (не входять в комплект паковання). Проте можливе живленняі через USB-кабель, що входить у комплект.
 
Бренд Karlsson працює на ринку з 1999 року. Маючи представництво більше ніж у 80 країнах світу, він є одним з найпопулярніших і найпродаваніших брендів дизайнерських годинників у своєму класі у світі. Декілька разів на рік Karlsson представляє нові моделі, які регулярно вражають своєю оригінальністю та новизною.
 
Якщо ви очікуєте від годинника дизайну та смаку, виберіть бренд Karlsson.

Параметри та специфікація

Висота: 9 см
Глибина: 4,5 см
Колір: чорна
Матеріал : пластик
Ширина : 21 см

Каталожний номер:

 684757
Поділитися
karlsson

оцінок

4,5 (6 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.