Karlsson 5763SI дизайнерський будильник, 11 см Karlsson 5763SI дизайнерський будильник, 11 см
  Дизайнерський будильник ідеально підходить для приліжкової тумбочки у вашій спальні. Простий циферблат у поєднанні з металевим корпусом надає йому елегантного вигляду. Циферблат закритий захисним склом. Секундна стрілка з плавним безшумним ходом не буде тривожити ваш сон, а електричний дзвінок (пікання) полегшить ваше пробудження. Кварцовий годинниковий механізм, що працює від батарейки AA. (батарейка не входить у комплект паковання).   Настінні годинники голландського бренду Karlsson — це якісні, оригінальні та функціональні дизайнерські вироби, що оживлять будь-який інтер’єр. Якщо ви очікуєте від годинника дизайну та смаку, виберіть бренд Karlsson.   Бренд Karlsson працює на ринку з 1999 року. Маючи представництва більше ніж у 80 країнах світу, він є одним з найпопулярніших і найпродаваніших брендів дизайнерських годинників у своєму класі у світі. Декілька разів на рік Karlsson представляє нові моделі, які регулярно вражають своєю оригінальністю та новизною.  
0,0 0
1379

Karlsson 5763SI дизайнерський будильник, 11 см

Karlsson 5763SI дизайнерський будильник, 11 см

Наявність: Продано

Описання

Дизайнерський будильник ідеально підходить для приліжкової тумбочки у вашій спальні. Простий циферблат у поєднанні з металевим корпусом надає йому елегантного вигляду. Циферблат закритий захисним склом. Секундна стрілка з плавним безшумним ходом не буде тривожити ваш сон, а електричний дзвінок (пікання) полегшить ваше пробудження. Кварцовий годинниковий механізм, що працює від батарейки AA. (батарейка не входить у комплект паковання).
 
Настінні годинники голландського бренду Karlsson — це якісні, оригінальні та функціональні дизайнерські вироби, що оживлять будь-який інтер’єр. Якщо ви очікуєте від годинника дизайну та смаку, виберіть бренд Karlsson.
 
Бренд Karlsson працює на ринку з 1999 року. Маючи представництва більше ніж у 80 країнах світу, він є одним з найпопулярніших і найпродаваніших брендів дизайнерських годинників у своєму класі у світі.
Декілька разів на рік Karlsson представляє нові моделі, які регулярно вражають своєю оригінальністю та новизною.
 

Параметри та специфікація

Висота: 11 см
Діаметр: 9,5 см
Колір: срібна
Матеріал : метал + скло

Каталожний номер:

 692868

Прикріплені файли:

Karlsson.pdf

Поділитися
karlsson

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити