Karlsson 5784GR дизайнерський будильник, 16,5 см Karlsson 5784GR дизайнерський будильник, 16,5 см
  Дизайнерський будильник в матовому лакованому металі з хромованими аксесуарами знайде своє місце на приліжковій тумбочці у вашій спальні. Практичний та незамінний помічник, завдяки якому ви вже ніколи не проспите.Циферблат з рельєфними цифрами закритий захисним склом.Молоточковий механізм дзвоніння.Секундна стрілка з плавним рухом.Кварцовий годинниковий механізм, що працює від батарейки.   Настінні годинники голландського бренду Karlsson — це якісні, оригінальні та функціональні дизайнерські вироби, що оживлять будь-який інтер’єр. Якщо ви очікуєте від годинника дизайну та смаку, виберіть бренд Karlsson.   Бренд Karlsson працює на ринку з 1999 року. Маючи представництва більше ніж у 80 країнах світу, він є одним з найпопулярніших і найпродаваніших брендів дизайнерських годинників у своєму класі у світі. Декілька разів на рік Karlsson представляє нові моделі, які регулярно вражають своєю оригінальністю та новизною.
0,0 0
979

Karlsson 5784GR дизайнерський будильник, 16,5 см

Karlsson 5784GR дизайнерський будильник, 16,5 см

Наявність: Продано

Описання

Дизайнерський будильник в матовому лакованому металі з хромованими аксесуарами знайде своє місце на приліжковій тумбочці у вашій спальні. Практичний та незамінний помічник, завдяки якому ви вже ніколи не проспите.Циферблат з рельєфними цифрами закритий захисним склом.Молоточковий механізм дзвоніння.Секундна стрілка з плавним рухом.Кварцовий годинниковий механізм, що працює від батарейки.
 
Настінні годинники голландського бренду Karlsson — це якісні, оригінальні та функціональні дизайнерські вироби, що оживлять будь-який інтер’єр. Якщо ви очікуєте від годинника дизайну та смаку, виберіть бренд Karlsson.
 
Бренд Karlsson працює на ринку з 1999 року. Маючи представництва більше ніж у 80 країнах світу, він є одним з найпопулярніших і найпродаваніших брендів дизайнерських годинників у своєму класі у світі.
Декілька разів на рік Karlsson представляє нові моделі, які регулярно вражають своєю оригінальністю та новизною.

Параметри та специфікація

Висота: 16,5 см
Глибина: 5,5 см
Діаметр: 11 см
Колір: сіра
Матеріал : метал + скло

Каталожний номер:

 692876

Прикріплені файли:

Karlsson.pdf

Поділитися
karlsson

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити