Kellermann Дитячі ножиці для нігтів та кусачкиPro Future FU 3424 Kellermann Дитячі ножиці для нігтів та кусачкиPro Future FU 3424
 Заокруглені якісні дитячі ножиці та кусачки для нігтів від німецького бренду Kellermann. Інструменти виготовлені з високоякісної сталі і гарантують тривалий термін служби і стійкість виробу до зношування. Довжина ножиць: 9 см Довжина кусачок: 4,5 см Kellermann - німецька компанія з традиціями, що сягають 1927 року, і є однією з найвідоміших виробників інструментів для манікюру та педикюру. Їх інноваційна, орієнтована на тенденції продукція відома у всьому світі вже понад 75 років завдяки незмінно високій якості, тривалому терміну служби, довговічності використаних матеріалів, а також унікальному та вишуканому дизайну. Компанія заснована на дуже давніх традиціях продукції Solingen. Їх логотип - три мечі - відсилає до традиції майстерності і символізує єдність і силу. В асортименті ви знайдете все необхідне для ідеального догляду за нігтями.
4,0 4
389

Kellermann Дитячі ножиці для нігтів та кусачкиPro Future FU 3424

Kellermann Дитячі ножиці для нігтів та кусачкиPro Future FU 3424

Наявність: неактивний товар

ОписанняЗаокруглені якісні дитячі ножиці та кусачки для нігтів від німецького бренду Kellermann. Інструменти виготовлені з високоякісної сталі і гарантують тривалий термін служби і стійкість виробу до зношування.

Довжина ножиць: 9 см

Довжина кусачок: 4,5 см

Kellermann - німецька компанія з традиціями, що сягають 1927 року, і є однією з найвідоміших виробників інструментів для манікюру та педикюру. Їх інноваційна, орієнтована на тенденції продукція відома у всьому світі вже понад 75 років завдяки незмінно високій якості, тривалому терміну служби, довговічності використаних матеріалів, а також унікальному та вишуканому дизайну. Компанія заснована на дуже давніх традиціях продукції Solingen. Їх логотип - три мечі - відсилає до традиції майстерності і символізує єдність і силу. В асортименті ви знайдете все необхідне для ідеального догляду за нігтями.

Каталожний номер:

 359058
Поділитися
kellerman

оцінок

4,0 (4 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.