Kellermann Набір для манікюру Pro Future Kellermann Набір для манікюру Pro Future
 У якісний набір з 3 інструментів від німецького бренду Kellermann входять пінцет зі скошеними кінчиками, кусачки і сапфірова пилка для оформлення нігтів. Пінцет зі скошеними кінчиками призначений для висмикування волосків, а також для догляду та формуванню брів. Кутові наконечники дозволяють міцно захоплювати і видаляти навіть маленькі волоски. Інструменти виготовлені з високоякісної сталі і гарантують тривалий термін служби і стійкість виробу до зношування. Розмір: •        кусачки: 5,5 см •        пінцет: 7 см •        пилка: 9 см Kellermann - німецька компанія з традиціями, що сягають 1927 року, і є однією з найвідоміших виробників інструментів для манікюру та педикюру. Їх інноваційна, орієнтована на тенденції продукція відома у всьому світі вже понад 75 років завдяки незмінно високій якості, тривалому терміну служби, довговічності використаних матеріалів, а також унікальному та вишуканому дизайну. Компанія заснована на дуже давніх традиціях продукції Solingen. Їх логотип - три мечі - відсилає до традиції майстерності і символізує єдність і силу. В асортименті ви знайдете все необхідне для ідеального догляду за нігтями.
0,0 0
369

Kellermann Набір для манікюру Pro Future

Kellermann Набір для манікюру Pro Future

Наявність: неактивний товар

ОписанняУ якісний набір з 3 інструментів від німецького бренду Kellermann входять пінцет зі скошеними кінчиками, кусачки і сапфірова пилка для оформлення нігтів. Пінцет зі скошеними кінчиками призначений для висмикування волосків, а також для догляду та формуванню брів. Кутові наконечники дозволяють міцно захоплювати і видаляти навіть маленькі волоски.

Інструменти виготовлені з високоякісної сталі і гарантують тривалий термін служби і стійкість виробу до зношування.

Розмір:

•        кусачки: 5,5 см

•        пінцет: 7 см

•        пилка: 9 см

Kellermann - німецька компанія з традиціями, що сягають 1927 року, і є однією з найвідоміших виробників інструментів для манікюру та педикюру. Їх інноваційна, орієнтована на тенденції продукція відома у всьому світі вже понад 75 років завдяки незмінно високій якості, тривалому терміну служби, довговічності використаних матеріалів, а також унікальному та вишуканому дизайну. Компанія заснована на дуже давніх традиціях продукції Solingen. Їх логотип - три мечі - відсилає до традиції майстерності і символізує єдність і силу. В асортименті ви знайдете все необхідне для ідеального догляду за нігтями.

Каталожний номер:

 359057
Поділитися
kellerman

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.