Компресійні гольфи, сині Компресійні гольфи, сині
 Дуже елегантні та модні компресійні панчохи гарантують надзвичайно комфортне носіння. Компресійні панчохи є перевіреним засобом для профілактики та лікування варикозного розширення вен. Вони зменшують відчуття втоми, важкості і напруги в ногах. Рекомендуються тим, хто страждає від обмеженої або заблокованої лімфообігу в нижніх кінцівках. Підходить для пацієнтів після операцій, склеротерапії, тромбозу, для випадків менш вираженого запалення вен. Цінується при ротаціях нижніх кінцівок з різних діагностичних причин. Рекомендується для всіх професій, особливо для тих, хто має навантаження на нижні кінцівки, при тривалому сидінні, для садівників. Склад: поліамід 75%, поліуретан 23%, бавовна 2%. Розмір: UNI - відповідає S/M - 29 - 36 см - обхват литки, 19 - 23 см обхват вище щиколотки. II. клас компресії. Шкарпетки другого класу компресії (II.КТ відповідає тиску 23 - 32 мм рт.ст.) мають лікувальну дію: призначені для лікування хронічної венозної недостатності для пацієнтів з неускладненим варикозним розширенням вен і набряками підходять для пацієнтів після операцій, після склеротизації для випадків менш вираженого венозного запалення також знаходять своє застосування після тромбозу Упаковка містить 1 пару = 2 штуки
2,0 1
549

Компресійні гольфи, сині

Новинка
Компресійні гольфи, сині

Компресійні гольфи, сині

1 оцінки
549 ₴
неактивний товар
Зробивши покупку ви отримаєте 20 Вдячиків

ОписанняДуже елегантні та модні компресійні панчохи гарантують надзвичайно комфортне носіння. Компресійні панчохи є перевіреним засобом для профілактики та лікування варикозного розширення вен. Вони зменшують відчуття втоми, важкості і напруги в ногах. Рекомендуються тим, хто страждає від обмеженої або заблокованої лімфообігу в нижніх кінцівках.

Підходить для пацієнтів після операцій, склеротерапії, тромбозу, для випадків менш вираженого запалення вен. Цінується при ротаціях нижніх кінцівок з різних діагностичних причин. Рекомендується для всіх професій, особливо для тих, хто має навантаження на нижні кінцівки, при тривалому сидінні, для садівників.

Склад: поліамід 75%, поліуретан 23%, бавовна 2%.

Розмір: UNI - відповідає S/M - 29 - 36 см - обхват литки, 19 - 23 см обхват вище щиколотки. II. клас компресії.

Шкарпетки другого класу компресії (II.КТ відповідає тиску 23 - 32 мм рт.ст.) мають лікувальну дію:

  • призначені для лікування хронічної венозної недостатності

  • для пацієнтів з неускладненим варикозним розширенням вен і набряками

  • підходять для пацієнтів після операцій, після склеротизації

  • для випадків менш вираженого венозного запалення

  • також знаходять своє застосування після тромбозу

Упаковка містить 1 пару = 2 штуки

Параметри та специфікація

Колір: синя

Каталожний номер:

 353359
Поділитися

оцінок

2,0 (1 оцінки)
0 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.